17 Ekim 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Pronet Reklamına Kristal Elma
24 Temmuz 2007 Salı 13:58

Pronet Reklamına Kristal Elma

Rafineri reklam ajansı tarafından Pronet için hazırlanan Pronet Alarm Sistemleri Çin Seddi’ni Koruyor temalı basın ilanı, Kristal Elma ödülünü kazandı.

Maslak Parkorman’da yapılan 19. Kristal Elma ödülleri için bu yıl 50 dalda toplam 988 eser yarıştı. Pronet için hazırlanan basın ilanı Yapı ve Yapı Malzemeleri kategorisinde Kristal Elma'ya layık görüldü. Güvenlik sektöründe ilklere imza atan Pronet, böylece reklam sektöründe de ödüllü ilana sahip ilk güvenlik firması oldu. Pronet Alarm Sistemleri Çin Seddi’ni Koruyor teması çerçevesinde tasarlanan ve Pronet’in güvenilir, yenilikçi ve vizyoner bir firma olduğunun altını çizen çalışma, ülkemizin başarılı reklam ajanslarından Rafineri tarafından hayata geçirildi.

1995 yılında kurulan Pronet, 25.000 aktif alarm sistemi ve 500'ü aşkın özel güvenlik projesi ile ülkemizin en büyük, lider güvenlik firması konumunda bulunuyor. Ev ve işyeri güvenliğinden kamu kurumlarının ve dev sanayi tesislerinin entegre güvenlik sistemlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet ve çözümler sunan Pronet, teknolojik altyapısı, güvenlik sektöründeki benzersiz deneyimi ve 700 kişilik profesyonel kadrosuyla bugün ve gelecekte müşterilerine en iyi hizmeti sunma hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları