26 Ekim 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
PROMOTÜRK Stratejinize Yön Verecek
02 Haziran 2007 Cumartesi 17:01

PROMOTÜRK Stratejinize Yön Verecek

6 - 9 Eylül 2007 tarihlerinde CNR EXPO Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan PROMOTÜRK 22.Uluslararası Promosyon Ürünleri Fuarı, katılımcılarını sektör profesyonelleriyle buluşturarak ticari bağlantıların güçlendirildiği bir platform oluşturacak.

Avrupa, Orta ve Uzak Doğu, Balkan ülkeleri ve Rusya’nın yakından takip ettiği bir fuar haline gelen PROMOTÜRK, yerli ve yabancı profesyonellerin müşteri yelpazesinin genişlemesine ortam sağlayacak. Sektörün en büyük buluşma noktası olarak pazarın büyümesine katkıda bulunan fuar, satın almacılarla katılımcıların diyaloğa girerek, ortak ekonomik amaçların kurulmasını, işbirliklerinin artırılmasını ve ticari hacmin büyümesini hedeflemektedir.

PAZARLAMA ZİRVESİNDE JACK TROUT’TAN STRATEJİ DETAYLARI

Bu yıl PROMOTÜRK Fuarı’na pazarlamacıların yakından takip ettiği dünyaca ünlü Pazarlama Gurusu Jack Trout katılarak konferans verecek. “Pazarlama Zirvesi”nde strateji konusunu anlatacak olan Trout, stratejinin detaylarını sunacak. İlaç, hızlı-dayanıklı tüketim bankacılık, eğitim, otomotiv, turizm ve otelcilik başta olmak üzere alanlarında lider ilk 500 markanın pazarlama ve iletişimi alanında çalışan tüm üst düzey yöneticilerinin dinleyici olma şansına sahip olacağı zirve sektörle ilgili yeni ufukların oluşmasını sağlayacak.

İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi’nde 20 bin metrekarelik alanda gerçekleştirilecek olan PROMOTÜRK Fuarı geniş ürün gruplarıyla dikkat çekecek. Fuarın ürün grubu iş dünyası; promosyon ürünleri, tekstil promosyon ürünleri, elektronik eşya, hediyelik eşya ve kırtasiye olmak üzere 6 kategoriden oluşuyor. PROMOTÜRK’te masa üstü takımları, porselen ürünleri, altın ve gümüş ürünler; çantalar, deri ürünleri, kaset, cd, ev eşyası, dekoratif ürünler, ajanda, kalem, defter, bloknot ve pano gibi pek çok çeşidin aralarında bulunduğu ürünler sergilenecek.

Fuarın ziyaretçi profilinde ise firmaların satış, pazarlama ve satın alma müdürleri, reklam ajansları, tanıtım ve organizasyon şirketleri, kamu kurum ve kuruluşları ile işletmeciler yer almaktadır.

ALIMLI VE CAZİBELİ ÜRÜNLER

Promosyon bir firmanın markalaşmasında, kurumsal kimliğini tanıtmada ve ürününün akılda kalıcı, elden düşmeyecek hale getirilmesinde en büyük unsurdur. Promosyon ürün denince akla çekici, cazibeli, renkli, alımlı, hayatın her alanında kullanışlı, çeşitli ve logolu, firmanın ve ürünün kimliğini taşıyan ve yansıtan ürünler gelmektedir. Almanya-PSI ve Hong Kong Gift&Premium fuarlarının konseptlerine uygun düzenlenen PROMOTÜRK Fuarı’nı, geçen yıl yerli ve yabancı toplam 21.386 kişi ziyaret etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları