29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
PROMOTÜRK Sektörü Buluşturuyor
22 Ağustos 2008 Cuma 14:57

PROMOTÜRK Sektörü Buluşturuyor

PROMOTÜRK 23.Uluslararası Promosyon Ürünleri Fuarı ulusal promosyon sektörünün dünya pazarları ile entegrasyonunu hedefliyor.

Promosyon sektörü temsilcilerinin uluslararası rekabet gücünün artırılarak dünya pazarları ile entegrasyonunu hedefleyen PROMOTÜRK Fuarı, katılımcılarıyla ziyaretçileri arasında yeni ticari diyaloglar kurulmasına olanak tanıyacak. Avrupa, Orta ve Uzak Doğu ve Balkan ülkelerinin yakından izlediği fuar 12.000 m² alanda yapılacak. PROMOTÜRK"e DTM koordinatörlüğünde ve İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği organizasyonunda ABD, Almanya, Avusturya, Azerbaycan, BAE, Belçika, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Hollanda, İngiltere, İran, İspanya, İtalya, İsviçre, Rusya, Kazakistan, Kore, Romanya, Yunanistan ve İsrail"den kurum ve kuruluşların temsilcileri ile firma yetkililerinden oluşan alım heyetleri getirilecek. Fuara KOSGEB de destek veriyor.

Promosyon alanında tasarımcıların oluşturduğu yeni nesil promosyon ürünlerinin görülebileceği fuar, farklı fiyat ve yelpazedeki ürünlerin karşılaştırılmasına da imkan verecek.

Kurumsal iletişim, pazarlama, marka müdürleri ile ürün ve satın alma müdürleri, reklam ve halkla ilişkiler ajansları, doğrudan pazarlama işletmecileri, organizasyon şirketlerinin yetkilileri, toptancılar, acenteler, kamu kurum ve kuruluşları ile ilgili dernek ve birlikler fuarın ziyaretçi yelpazesini oluşturuyor. Yeni iş bağlantılarının kurulabileceği PROMOTÜRK"te dekoratif ürünler, ajanda, kalem, defter, bloknot, pano, masa üstü takımları, saat, altın ve gümüş ürünler, çantalar, deri ürünleri ve ev eşyası gibi pek çok promosyon ürünü sergilenecek.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları