17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ProG Eğitim Maliyetlerini Düşürüyor
01 Mart 2012 Perşembe 20:22

ProG Eğitim Maliyetlerini Düşürüyor

Hızla gelişen iş dünyasında kariyer hayallerinizi, artık zaman ve bütçe kısıtlamaları nedeniyle ertelemek zorunda değilsiniz

Onlarca yıllık uzaktan eğitim tecrübesine dayanarak zengin içerikli bir platform oluşturan Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri AŞ, bireylerin kişisel gelişimine eğitim alanında katkı sağlamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Yüzlerce uzmanın farklı eğitim yöntemlerinin bir araya getirilmesiyle oluşturulan profesyonel ve kişisel gelişim portalı ProG ile zaman, mekan kısıtlamaları ve binlerce liralık eğitim maliyetleri tarihe karışıyor. Ekonomiden hukuka, satış pazarlamadan bilişim teknolojilerine, finans ve liderlikten yabancı dile kadar 70’in üzerinde sertifikalı eğitimi içeren ProG ile kariyerinizde yeni sayfalar açacaksınız.

İş dünyasında emin adımlarla ilerlemek, güçlü bir özgeçmişe sahip olmak, farklı iş alanlarında kendini geliştirmek ancak alınan eğitimlerle mümkün olabiliyor. Bu eğitimlerin sertifikalandırılması ise profesyonel hayat için büyük önem taşıyor.

Yüzde yüz Türk Telekom iştiraki Sebit, eğitime katkılarını sürdürüyor. İş dünyasında kariyer hedeflerine ulaşmada zaman sıkıntısı yaşayan, yüksek maliyetleri nedeniyle eğitim fırsatlarını erteleyenlerin yaşamına yeni değerler katmak için geliştirilen profesyonel ve kişisel gelişim platformu ProG ile iş dünyasında başarı hedefleniyor.

SERTİFİKALI EĞİTİMLER
Dinamik yapısıyla sürekli değişen günümüz iş dünyası, yoğun rekabet ortamıyla bireylerin kendini her zaman geliştirmesini gerektiriyor. Bu nedenle daha iyi bir iş sahibi olmak ve kariyer hedeflerini büyütmek isteyenleri buluşturan ProG, yetkinliğini ispatlamış enocta, EF Dil Okulları, Tell Me More gibi kurumlarla işbirliği yapıyor.

ProG, 70’in üzerinde sertifikalı eğitimiyle kişisel gelişime her açıdan katkı sağlamayı amaçlayan çok zengin içeriklerden oluşuyor. İş dünyasında profesyonellerin kullandığı eğitimlerin yer aldığı ProG, geçerliliği kabul edilen sertifikalarıyla da kişinin özgeçmişini zenginleştiriyor.

Kendisini geliştirmek isteyen herkes ve özellikle iş dünyasına yeni adım atanlara yönelik hazırlanan ProG’de kullanıcılar, birçok kategori altında 70’in üzerinde sertifikalı eğitimi zaman sınırı olmaksızın tamamlayabiliyor. ProG eğitimlerinin tamamına ayda 4.90 TL’ye sahip olunabiliyor.  

İstenildiği zaman eğitim alabilme ve uygun fiyat avantajıyla yeni bir dönem başlatan ProG, sosyal ağ özelliğiyle de benzer konularla ilgilenen kullanıcılarının görüş ve bilgi paylaşımına olanak sağlıyor.


YABANCI DİL ÖĞRENMEK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI
Farklı alanlarda birçok kategoride eğitimin  kısa sürede alınabildiği ProG ile günümüzde özellikle iş dünyasında karşılaşılan yabancı dil problemi de tarihe karışıyor. Dünyaca kabul gören Tell Me More İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca eğitimlerinin yanı sıra  ayda sadece 19.90 TL’ye Canlı Canlı İngilizce programına katılmak da mümkün. Canlı Canlı İngilizce ile kullanıcılar, ana dili İngilizce olan eğitmenlerle haftanın altı günü, günde bir saat karşılıklı İngilizce konuşma pratiği yapabiliyorlar.

DİNAMİK VE KULLANIŞLI ARAYÜZ
Yoğun tempoda çalışan ve kariyer planlarını ertelemek istemeyenler için çalışma kalitesini en verimli düzeye çıkaran ProG, kullanıcı dostu arayüzüyle de dikkat çekiyor. Herkesin bilgisayar ve İnternet başında kolayca kullanabileceği bir görsellikte ve yapıda geliştirilen ProG, profesyonel gelişimden iş dünyasına, liderlikten yöneticiliğe, hukuktan satış, pazarlama ve kurumsal gelişime kadar onlarca konu başlığı altında onlarca eğitimiyle kullanıcılarına ulaşıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları