14 Mayıs 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Profilodan Seyahat Tipi Saç Kurutma Makinesi
01 Aralık 2008 Pazartesi 13:04

Profilo'dan Seyahat Tipi Saç Kurutma Makinesi

Profilo seyahat tipi saç kurutma makinesi, valizlere uygunluğunun yanı sıra saçlara hacim veriyor, etkileyici bir görünüm kazandırıyor.

Profilo SK 8305 saç kurutma makinesi, saçlarına özen gösteren gezginlere tatillerde de pratik bir yardımcı oluyor. Ayrıca, soğuk havalarda ıslak saçlarla dolaşarak hastalanmanızı da engelliyor. Dayanıklı ev aletleri ile tanınan Profilo, bu ürünüyle seyahat tutkunlarının yaşamına kolaylık ve konfor getiriyor. 1200 watt, katlanabilir saplı, özel taşıma çantalı, hava toplama başlıklı, değiştirilebilir voltaj ayarlı (120-230 V) Profilo seyahat tipi saç kurutma makinesi yaz kış demeden seyahatlerdeki vazgeçilmez yol arkadaşınız olacak.

Hem kurutuyor hem hacim kazandırıyor
Bütün gün gezdiniz, otelinize döndünüz, duşunuzu aldınız ve gecenin keyfini çıkarmak için hazırlanacaksınız. Saçlarınızın da etkileyici görünmesini istiyorsunuz elbette. 2 kademeli hız ayarı ile 1200 watt"lık Profilo SK 8305 saç kurutma makinesi saçlara, kurutmanın ötesinde hacim de vererek, daha güzel bir görünüm kazandırıyor. Aynı zamanda soğuk hava ayarı da bulunan Profilo saç kurutma makinesinin bir diğer pratik özelliği de çıkarılabilir filtreleri sayesinde kolayca temizlenebilmesi. Aşırı ısınmaya karşı emniyet termostatı koruması özelliği sayesinde makinenin aşırı ısınması sebebiyle olabilecek teknik arızalar önlenebiliyor.

Ayrıntılı bilgi için www. profilo.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.


(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları