28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Profilodan İndirim Sürprizi
14 Aralık 2010 Salı 15:44

Profilo'dan İndirim Sürprizi

Profilo, çamaşır makinesi alana kurutma makinesini % 50 indirimli fiyatla sunuyor.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, çamaşır makinesini yenilemek isteyenlere ve kurutma makinesi almayı planlayanlara inanılmaz bir fırsat sunuyor. Kampanya boyunca Profilo"dan çamaşır makinesi alanlar kurutma makinelerine yüzde 50 indirimli sahip olacaklar.
Eşinize, annenize yılbaşı hediyesi almayı düşünüyorsanız özellikle CM1001BGTR kodlu gümüş çamaşır makinesi çok beğenilecek bir seçenek. 6 kg yıkama kapasiteli, A sınıfından % 10 daha tasarruflu bu model "Aqua Save" teknolojisinin de yardımıyla enerji ve su tasarrufunu en üst seviyeye çıkarıyor, böylece hem çevreyi koruyor hem de aile bütçesine katkıda bulunuyor. "Ekspres 30" özelliği sayesinde çamaşırlarınız çok kısa sürede yıkama özelliğine sahip Profilo çamaşır makineleri, özellikle çalışanlar ve zamanı kısıtlı olanlar için mükemmel bir seçenek.
Otomatik yük kontrolü, LED"li program akışı ve elektronik kontrol özellikleri sayesinde tüm fonksiyonlardan pratik bir şekilde yararlanılabiliyor. Ayrıca, yoğun yıkama, yünlü, ve hassas/ipek yıkama programları ile farklı yıkama seçenekleri sunuyor, 180 derece açılabilen 30 cm çapında kapağı ile çamaşırlarınızı rahatça makineye yerleştirme kolaylığı sağlıyor. Gümüş yerine beyaz rengi tercih edenler için benzer özelliklere sahip CM1001BTR kodlu 1000 devirli model yada CM0801BTR kodlu 800 devirli modeli seçebilirler.
Çamaşır makinenizi seçtiniz, kurutma makineniz % 50 indirimle sizi bekliyor. Yeni KM7410CTR kodlu kurutma makinesi zamanınızı da çok daha verimli kullanmanıza yardımcı oluyor, ev işlerinin yükünü hafifletiyor, kendinize zaman ayırmanıza olanak sağlıyor. Profilo çamaşır kurutma makineleri artık hayatınızı kolaylaştırıyor, asma toplama derdini sona erdiriyor, hijyen sağlıyor, çamaşırlarınız yıpratmıyor ve çamaşırlar balkonda diye aklınız evde kalmıyor. Profilo"ya özgü sade ve şık tasarımıyla dikkati çeken 6 kg kapasiteli kurutma makinesi çamaşır makinesiyle üst üste kullanılarak yerden de tasarruf sağlıyor. Program akışını gösteren LED ekran, zaman programları için tam elektronik kontrol olanağı sayesinde kullanımı da çok rahat.
Profilo kurutma makinesinin nem kontrollü akıllı kurutma sistemi program bittikten sonra sensörler ile çamaşırlardaki nemi kontrol ediyor ve nem algıladığında kurutmaya devam ediyor. Böylece çamaşırları en hassas şekilde ve sadece gerektiği kadar kurutarak hem çamaşırların yıpranmasını engelliyor hem sadece gerektiği kadar enerji harcıyor. Kırışık önleme sistemi ile de çamaşırlar çok daha kolay ütüleniyor.
Profilo Dayanıklı Ev Aletleri"nin BonusCard işbirliği Aralık ayında da devam ediyor. Bonuscard sahipleri için aldıkları ürünleri "Bonus"a özel 8 Taksit veya Mayıs 2011 'de başlayan ödeme fırsatı" devam ediyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları