24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Profilodan İki Yeni Mikser
26 Ocak 2011 Çarşamba 11:21

Profilo'dan İki Yeni Mikser

Profilo'nun küçük ev aletleri ailesine yepyeni iki mikser MK4610 ve MK4630 katıldı.

Oracle İş Ortakları Sayısını Artırıyor
İlk Self Servis Veri Merkezi Çözümü
Türk Telekom'a Mobiliz Çözümü
Vestel'den IBigBoy Hoparlör

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, kullanımı ve temizlenmesi kolay, yepyeni küçük ev aletleri ile yaşama değer katmaya, hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Profilo"nun yepyeni iki mikseri, MK4610 ve MK4630 sevdiklerinize yapacağınız nefis kurabiyeleri, çörekleri, kekleri ve pastaları sizin yerinize sevgi ile yoğuruyor, bütün özel günlerinizde işleri kısa sürede halletmenize yardımcı oluyor.

Sevdiklerinize nefis bir pasta yapmak ister misiniz? Yarı yıl tatilinde evde kalan çocuklarınıza sabah ve akşamüzeri kahvaltılarında çörek ya da kek mi yapmak gerekiyor? Profilo"nun yeni mikserleri 180 W gücündeki MK4610 ya da 300 W gücündeki MK4630 emrinize amade... 5 farklı hız kademesi, turbo fonksiyonu, çok iyi sonuç veren 2 adet çırpma ucu ve 2 adet hamur yoğurma ayağı ile istediğiniz pasta, kek, kurabiye ya da çöreği tam kıvamında çırpıyor, yoğuruyor. Size de bir tek eserinizi fırına atmak kalıyor. Uçları kolayca çıkarmaya yarayan eject tuşu yardımıyla, mikserinizin parçalarını bulaşık makinesinde de attınız mı işler bitti demektir. MK4630, blender ayağı ile kullanılabilme imkanı ve döner kabı sayesinde rahat ve çok kolay bir kullanım sunuyor.

Türkiye'nin dört bir yanında 1200"ü aşkın satış noktası ile ülkemizin en geniş dağıtım ağına sahip beyaz eşya markalarından olan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri"nin ürün grupları beyaz eşya, ankastre, küçük ev aletleri, elektrikli süpürgeler, şofben / termosifon ve klima cihazlarından oluşuyor. Profilo ürün portföyünün ithal edilen ürünlerin dışında kalan bölümü BSH Ev Aletleri Sanayi ve Tic. A.Ş."nin Çerkezköy Fabrikası"nda üretiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları