26 Ekim 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Profilo Kristal Elma’ları Topladı
04 Temmuz 2012 Çarşamba 14:20

Profilo Kristal Elma’ları Topladı

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, reklamcılık sektörünün en prestijli ödül organizasyonu olan Kristal Elma’da en çok ödül alan beyaz eşya markası oldu.

Bugüne kadar hayata geçirdiği her reklam kampanyası büyük ilgi gören Profilo, Kristal Elma ödül gecesinden sekiz ödül birden alarak gecede en başarılı beyaz eşya markası olarak dikkat çekti. 

Bu yıl 24.’sü düzenlenen Kristal Elma Reklam Yarışması ödül gecesinin yıldızı, başarılı reklam kampanyaları ile dikkat çeken Profilo Dayanıklı Ev Aletleri oldu. Gecede en çok ödül alan beyaz eşya markası olan Profilo, 3 Kristal Elma, 4 ikincilik ve bir de üçüncülük elde etti.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri Kristal Elma ödüllerinde “Basın” dalında, Ev Araç Gereçleri kategorisinde Kombi Buzdolabı çalışması ile Kristal Elma alırken, Profilo Süpürge çalışması ile de yine aynı kategoride ikinci oldu.  “Film/ TV ve Sinema” dalında, Ev Araç ve Gereçleri Kategorisinde Profilo “Anne niçin baktın bana öyle kılavuzu” virali ile Kristal Elma, Kurumsal İmaj kategorisinde de imaj çalışmalarındaki bütünsellik ile Kategori Üçüncülüğü elde etti. Profilo Dayanıklı Ev Aletleri “Radyo” dalında, Dayanıklı Tüketim Kategorisi’nde de “Profilo Taşa Oturma” isimli çalışması ile Kategori İkincisi oldu.

Yayımlandığı ilk günden bu yana sosyal medyada büyük ilgi gören viral videoları da Profilo’ya ödül getirdi. Kristal Elma “Dijital” dalında, Viral Video kategorisinde Profilo Kurban Bayramı çalışması Kategori İkincisi oldu. Çok Amaçlı Kampanya dalında da Profilo Ev Aletleri Dayanıklı Tüketim kategorisinde Kristal Elma’nın sahibi oldu. Ortam (Ambient) dalında da Profilo Kombi Buzdolabı “Market” çalışması Kategori İkinciliği getirdi.

Başta “Anneliğin zor şartları varsa, annelerin Profilo’su var” yaklaşımı ile hayata geçirilen kampanyaları olmak üzere, reklam alanında başarılı işlere imza atmaktan mutluluk duyduklarını belirten Profilo Dayanıklı Ev Aletleri Pazarlama Müdürü Bahriye Bayraklı Tavukçuoğlu şunları söyledi: 

“Profilo ürünlerinin sağladığı yüksek enerji tasarrufu ve konfor, dayanıklılık ve estetik tasarım gibi üstün özelliklerini tüm pazarlama mecralarını olabildiğince entegre ederek ön plana çıkaran, çok önem verdiğimiz mevcut veya potansiyel annelerle iletişimi güçlendirmeyi hedefleyen reklam kampanyalarımızın başarısını Kristal Elma yarışmasında da tekrarlamasından büyük bir mutluluk duyuyoruz. Bizi tüketicilerimize yakınlaştıran reklam kampanyalarımız önümüzdeki dönemde de yoğun bir şekilde devam edecek. Kazandığımız Kristal Elma ödüllerinin bize daha da güçlü reklam faaliyetleri yürütme konusunda ilham ve cesaret verdiğini belirtmek isterim.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları