14 Mayıs 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Profilo Bulaşık Makineleri
10 Ekim 2008 Cuma 15:45

Profilo Bulaşık Makineleri

Profilo bulaşık makineleri, A sınıfı enerji tüketimi, yıkama ve kurutma performansı ile hem tasarruf sağlıyor hem de çevreyi koruyor.

Profilo, yüksek teknolojiyle donatılmış yeni bulaşık makinelerini tüketicilerin beğenisine sundu. Profilo"nun yeni bulaşık makinesi ürün gamında, BM 4222, BM 4292 ve BM 5222 olmak üzere üç model bulunuyor. Profilo BM 5222 Bulaşık Makinesi"nde bulunan Turbo -%50"ye varan zaman kısaltma fonksiyonu, vakti dar olanlara hızlı ve pratik bir çözüm sunuyor. Üstelik Profilo bulaşık makineleri, dayanıklılıkları ile yıllarca hiçbir sorun çıkarmadan çalışıyor.

Enerji ve su tasarrufu sayesinde bütçeler rahatlıyor
Profilo"nun tüm bulaşık makineleri enerji ve su tasarrufunu en üst seviyeye çıkarırken performanstan ise asla ödün vermiyor. Profilo bulaşık makineleri enerji tüketiminde de, yıkamada da, kurutmada da A sınıfı!

Her ihtiyaca uygun programlar
Profilo BM 5222 Bulaşık Makinesi, 5 adet programı sayesinde her türlü kirle başa çıkıyor.
Bu programlar, yıkama sıcaklıklarına göre, Yoğun 70ºC / Normal 65ºC / Ekonomi 50ºC / Hızlı 45ºC / Ön yıkama programları olarak sıralanıyor.

Tasarımda esneklik
Profilo"nun yeni bulaşık makinesi ürün gamında bulunan yüksekliği ayarlanabilir üst sepetler ve alt sepette bulunan 2 adet katlanabilir raf sayesinde tencere ve tavalara daha çok yer açılıyor.

Kavisli püskürtme kolları, gömülebilir düğme, Türkçe panel, LED"li program takip göstergesi, eksik tuz göstergesi, LED"li parlatıcı göstergesi de 12 kişilik yemek takımı yıkama kapasitesine sahip yeni Profilo bulaşık makinelerinin ortak tasarım özellikleri arasında yer alıyor.

Yeni Profilo bulaşık makinelerinin hepsi de 54 dB gürültü seviyesinde çalışıyor; 17 litre su ve 1,05 kWh elektrik tüketiyor; kendinden temizlenen filtre, yenileme elektroniği, şoklamalı gizli ısıtıcı ve su taşma emniyeti özelliklerine sahip.

Profilo BM 5222 Bulaşık Makinesi"nde yeni bulaşık makinelerinde bulunan ortak özelliklere ek olarak Auto 3in1 otomatik deterjan tanımlama, 4 ayrı yıkama sıcaklık derecesi, 1-19 saat arasında başlama zamanı erteleme özelliği ve kalan zaman göstergesi de bulunuyor.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları