23 Haziran 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Porter Novelliye Yeni Ortak
19 Eylül 2008 Cuma 14:46

Porter Novelli'ye Yeni Ortak

Marjinal Reklam ve Tanıtım, Ajansın Global Ağına Katıldı

Porter Novelli, Türkiye"nin yükselen bir pazar olarak giderek artan önemini yansıtan bir karar doğrultusunda Marjinal Reklam ve Tanıtım ile kurduğu ortaklıkla Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) Bölgesi"ndeki ajans ağını genişletti. Marjinal Reklam ve Tanıtım, Porter Novelli ile ortaklığının bir uzantısı olarak, adını Marjinal Porter Novelli olarak yeniden markalaştıracak. Daha önce de Porter Novelli"nin Yetkili Ajansı olarak faaliyet gösteren Marjinal Reklam ve Tanıtım, Porter Novelli"nin HP gibi global müşterilerine hizmet veriyor.

Bu ortaklığın duyurulması için Türkiye"ye gelen Porter Novelli Yönetim Kurulu Başkanı Helen Ostrowski, konuyla ilgili olarak, "Marjinal Porter Novelli yerel pazarı ve kültürü çok iyi tanıyor ve bu da küresel müşterilerimiz için etkin iletişim programları geliştirmemiz açısından kilit bir nitelik." dedi.

Porter Novelli EMEA Bölge Direktörü Inge Kauer, konuya ilişkin görüşlerini şöyle ifade etti: " Türkiye"de Marjinal Porter Novelli"nin ağımıza katılması, Porter Novelli EMEA"nın gelişmesinde önemli bir adım niteliği taşıyor. Türkiye, global ve bölgesel müşterilerimiz açısından önemi giderek artan bir pazar. Marjinal Porter Novelli de paydaş ilişkileri yönetimine bütünsel yaklaşımımızı destekleyecek güçlü donanıma sahip bir ajans."

Marjinal Porter Novelli Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Asuman Bayrak da, " Türkiye, gelişmiş altyapı ağı ve global düzeyde rekabetçi işgücü ile, güçlü bir ivmeyle yükselen bir pazar. Dünya ticaret yollarının kavşağındaki benzersiz konumu, gelecek yıllar için muazzam bir potansiyel barındırıyor. Küresel Porter Novelli ağının bir parçası olarak, bu dinamik pazardaki müşteri ihtiyaçlarına hitap etmek için zengin kaynaklara erişim sağlayabileceğiz" dedi.

Dünyanın önde gelen halkla ilişkiler ajanslarından olan Porter Novelli, belli başlı tüm pazarlarda temsil ediliyor. Etkin paydaş iletişimine odaklanan ve medya-tarafsız, bütünsel bir yaklaşım benimseyen Porter Novelli, müşterilerinin işine değer katan etkili halkla ilişkiler programları geliştiriyor. Porter Novelli 1972 yılında Washington D.C."de kurulmuş olup halen Omnicom Group"un (NYSE: OMC) bir parçası olarak faaliyet gösteriyor.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları