18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Porter Novelli’ye En İyi Danışmanlık Şirketi Ödülü
17 Mayıs 2012 Perşembe 16:30

Porter Novelli’ye En İyi Danışmanlık Şirketi Ödülü

The Holmes Report, Porter Novelli’yi bir kez daha EMEA (Avrupa, Ortadoğu, Afrika) bölgesinde çalışılabilecek En İyi Çokuluslu Danışmanlık Şirketi olarak seçti.

The Holmes Report’un EMEA (Avrupa, Ortadoğu, Afrika) bölgesinde 84 ajans ve yaklaşık 5000 kişi üzerinde yaptığı araştırma sonucunda Porter Novelli, 2011 yılında olduğu gibi bu yıl da “Çalışılacak En İyi Çokuluslu Danışmanlık Şirketi” seçildi. Sahip olduğu küresel kurum kimliği esasını, temelinde yer alan dostluk ve profesyonellikten alan Porter Novelli, yerel düzlemdeki özel politikalar ve uygulamalarla halkla ilişkiler alanındaki üstün kontrolü birleştiriyor.

Porter Novelli’nin Türkiye ofisi Marjinal Porter Novelli’nin Ajans Başkanı Asuman Bayrak, “Samimiyet ve işbirliğine dayanan kurum kültürümüzü, dürüst ve şeffaf yönetimin yanı sıra güçlü bir etik anlayışıyla harmanlıyoruz. Bu nitelikleriyle Porter Novelli’nin bir kez daha listenin en başında yer almasına şaşmamak gerekir” diyerek konuyla ilgili görüşlerini dile getiriyor. Derinlemesine bir stratejik saptama ve kavrayış tarzı, ölçülebilir sonuçlar iletme kararlılığı ve hem yetenekleri açısından geniş bir yelpazeye yayılan çeşitliliği hem de temel değerlere olan sarsılmaz bağlarını ise kalıcı özelliklerini damgalayan nitelikler olarak tanımlıyor.

Marjinal Porter Novelli “Kim olduğumuz değişmeyecek ama faaliyetlerimizi yürütme şeklimiz her zaman evrilecek” mottosuyla iletişime yön verirken rekabetle dolu olan küresel pazarın dinamiklerini dürüstlük ile birleştirerek kurum kimliğinin sektördeki önemini de ortaya koyuyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları