24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Porsche Design P 9981 Vodafone Redde
26 Mayıs 2012 Cumartesi 16:13

Porsche Design P' 9981 Vodafone Red'de

Porsche Design P' 9981 BlackBerry akıllı telefon, Türkiye pazarına ilk kez ve sadece Vodafone Red ayrıcalığıyla sunuldu.

Türkiye'de ve dünyada abonelerine kendilerini özel hissetmelerini sağlayan Vodafone Red dünyası, sunduğu ayrıcalıklara bir yenisini ekledi. Türkiye’de ilk kez ve sadece Vodafone ile satışa çıkan Porsche Design P' 9981 BlackBerry akıllı telefonun lansmanı Vodafone Red Yaza Merhaba Partisi'nde yapıldı. Porsche Design P' 9981 BlackBerry akıllı telefona Türkiye'de, seçkin Vodafone mağazalarından ulaşılabilecek.

Gökhan Öğüt: İleri ve yeni teknolojileri Türkiye'de ilk olarak kullanıcılarımızla buluşturuyoruz

Konuyla ilgili değerlendirme yapan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, şunları söyledi: ”Vodafone Red’i bundan 1,5 yıl önce, müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve hayatın her alanında özel olduklarını hissettirmek amacıyla hayata geçirdik. Bugüne kadar bu çatı altında üyelerimize pek çok farklı alanda ayrıcalıklar sunduk. Bunlar arasında en önemlilerinden biri de son model telefonlarda Vodafone Red üyelerine özel sağladığımız öncelikler oldu. Bu çatı altında Türkiye mobil iletişim sektöründe ‘ilk’leri temsil eden, en önemli yenilikleri kullanıcılarımızın beğenisine sunuyoruz. Porsche Design P' 9981 BlackBerry de bu anlayışımızın en son örneğini oluşturuyor. Türkiye’ye herkesten önce getirdiğimiz bu ürünle bir kez daha seçkin kurumsal ve bireysel abonelerimizin hayatında fark yaratmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Alexandra Zagury: Tarz ve işlevselliğin mükemmel birleşimini sunuyoruz.

RIM Türkiye Genel Direktörü Alexandra Zagury ise, yeni cihaz ile ilgili şunları ifade etti: “Porsche Design P' 9981 BlackBerry akıllı telefon ile tarz ve işlevselliğin mükemmel birleşimini sunuyoruz. Bu özel ve modern akıllı telefonu Türkiye'ye ilk kez Vodafone Red ile getirmekten büyük mutluluk duyuyoruz.”

Porsche Design P' 9981 BlackBerry, akıllı telefonlarda yeni bir sayfa açıyor

Porsche Design P' 9981 BlackBerry, akıllı telefon tasarımında yeni bir sayfa açtı. Lüks Alman markası Porsche Design’a özgü sade çizgisiyle dikkat çeken mükemmel tasarım, BlackBerry'ye ait yenilikçi teknolojilerle biraraya getirildi. Cihaz böylece Plus X Award tarafından verilen 2012 Yılın Akıllı Telefonu ödülü de dahil olmak üzere çok sayıda ödülün sahibi oldu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları