25 Temmuz 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Polycom’dan RealPresence® Mobile 1.3
02 Ağustos 2012 Perşembe 16:30

Polycom’dan RealPresence® Mobile 1.3

Polycom, yeni RealPresence® Mobile 1.3’ü tanıttı.

Standartlara dayalı tümleşik iletişimde dünya liderlerinden Polycom, popüler ve ödüllü mobil video yazılımı RealPresence®’in, HTC One™ S, HTC One™ X, ve HTC Jetstream™ tablet aynı zamanda yeni Apple iPad ile uyumlu güncel versiyonu Polycom® RealPresence® Mobile 1.3’ü tanıttı. RealPresence Mobile 1.3 versiyonuyla kullanıcılar video ile görüşme sırasında görüşmenin diğer ucundaki kamerayı daha detaylı kontrol edebilme, örneğin zoom yapma, kamerayı çevirme ve daha iyi bir görüş sağlayabilmek için farklı açılara göre ayarlama imkanı buluyor.

Polycom’un mobil cihazlar için yenilikçi video işbirliği deneyimlerini geliştirdiğini belirten Polycom Ürün ve Servis Başkanı Sudhakar Ramakrisha, “Mobil işgücünün büyümesi ve BYOD trendiyle (çalışanların iş yerlerine kendi cihazlarını getirmesi) birlikte, Polycom ve ortakları tüm cihazlarda, işletim sistemlerinde, protokollerde ve ağlarda desteklenen güvenli video iş birliğine ulaşımı genişletiyor” dedi.

Polycom, RealPresence Mobile ile müşterilerinin konferans salonları, masaüstü sistemler, laptoplar ve mobil cihazlar gibi diğer standartlara dayalı video ortamlarla sanal olarak, kolayca iletişimde kalmaları için video işbirliği kullanımını konferans salonlarının ötesine taşıyor. İşletmelerin yanı sıra sağlık, eğitim, hükümet, üretim ve finans gibi dikey pazarlar da uzaktan iletişim Polycom RealPresence Mobile kullanmayı tercih ediyor. Polycom RealPresence Mobile, ölçek kalitesi, güvenlik ve ölçeklenebilirlik gibi özellikleriyle BT yöneticileri ve kullanıcılar için fark yaratıyor.

Polycom RealPresence Platform tarafından desteklenen RealPresence Mobile, en geniş kapsamlı ilgili uygulamalarla, protokollerle, arama kontrol sistemleriyle ve son noktalarla kablosuz olarak birlikte çalışabilmesi için Polycom’un açık standartlara dayalı yaklaşımı ile geliştirildi.  Akıllı telefonların kurumsal email serverlarına bağlandığı gibi, kullanıcılar RealPresence Mobile’ın tedarik, yönetim, güvenlik duvarı geçişi, içerik paylaşımı, masaüstü ve büyük video oda sistemlerine bağlantı gibi gelişmiş özelliklerden faydalanarak  RealPresence Platform’a kayıt olabilirler.

RealPresence Mobile 1.3, 27 Temmuz tarihinden itibaren iPad, iPad® 2, ve iPhone® 4S için Apple AppStore’dan; HTC One S, HTC One X, HTC Jetstream, Motorola XOOM™, Motorola DROID XYBOARD Samsung Galaxy Tab™ 8.9 ve Samsung Galaxy Tab™ 10.1.için Google Play’den ücretsiz olarak indirilebilir.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları