28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Polycom Yeni Çözümler Sunuyor
02 Ağustos 2012 Perşembe 15:45

Polycom Yeni Çözümler Sunuyor

Polycom, yaklaşık 7.000 kanal ve iş ortağından oluşan ekosistemi için, tüm iş ortağı programlarını aynı çatı altında birleştiren tümleşik global ortaklık sistemini hayata geçirdi.

Ayrıca, Polycom Partner Network’ün bir parçası olarak, Polycom Uygulama Programlama Arayüzü (API- Application Programming Interface) ve Yazılım Geliştirme Setlerini (SDK- Software Development Kit)  desteklemek için geliştirdiği ‘Polycom Ready’ ve ‘Polycom Powered’ markalarını tanıttı.

Polycom, açık, standartlara dayanan video işbirliği çözümlerini benimseyen Polycom Partner Network iş ortakları ile birlikte, 400.000’den fazla Polycom müşterisine video işbirliği çözümlerini sunuyor. Polycom Partner Network aracılığıyla, teknoloji sağlayıcıları, bağımsız yazılım satıcıları (ISV -Independent Software Vendors), çözüm danışmanları, entegratörler, servis sağlayıcıları ve diğer iş ortakları, yüz yüze video işbirliğini kullanarak çok yönlü gereksinimlerini karşılayabiliyor. Polycom, geliştirdiği iş ortaklığı ekosistemi ile müşterilerinin gereksinimlerini karşılayarak standartlara dayalı tümleşik iletişim alanındaki liderliğini pekiştiriyor.

Polycom Global Satış Bölümü Başkan Yardımcısı Tracey Newell konuyla ilgili değerlendirmesinde, “Günümüzde yolda, evde, işte veya herhangi bir çalışma ortamındaki kullanıcıların iletişim ihtiyaçları, Polycom’un ve iş ortaklarının gerçek tümleşik iletişim çözümleri üretmek adına işbirliği yapmasını gerektiriyor. Yeni Polycom Partner Network, dünya çapındaki ortaklık ekosistemimizi genişletiyor. Böylece iş ortaklarımız, dünya çapında müşterilerine özel tümleşik iletişim ve işbirliği çözümleri sunabilmek için kolaylıkla ekosistemimizdeki doğru ortakları bulup işbirliği yapabiliyor. Polycom olarak vizyonumuz, kesintisiz video iş birliği sunmak ve biz Polycom Partner Network’ün bu vizyonumuzu gerçekleştirebilmek adına çok önemli olduğuna inanıyoruz” dedi.

Polycom Partner Network’te mevcut iş ortağı girişimlerini birleştirmek ve geliştirmek için, iş ortaklarının ve müşterilerinin ihtiyaçlarına göre şekillenen; Polycom Stratejik Ortaklıklar, Polycom Teknoloji Ortakları, Polycom Geliştiricileri, Polycom Distribütörleri, Polycom Çözüm Danışmanları, Polycom Sistem Entegre Edicileri ve Polycom Hizmet Sağlayıcıları olmak üzere yedi farklı kategori yer alıyor.  Söz konusu kategorilerdeki şirketler Polycom’un, Polycom Open Communications Network (POCN), ARENA ve Choice Partner Program gibi iş ortaklığı programlarındaki üyelerini kapsıyor.

-Polycom’dan teknoloji ortakları için iki yeni marka:  ‘Polycom Ready’ ve ‘Polycom Powered’
Polycom, Polycom RealPresence yazılımını cihazlarına, ürünlerine veya yazılım uygulamalarına entegre eden iş ortakları için  "Polycom Ready" ve "Polycom Powered" markalarını tanıttı. Aralarında HP, HTC, Lenovo, Motorola ve Samsung’un da yer aldığı çok sayıda şirket şimdiden "Polycom Ready" ve "Polycom Powered" ortağı oldu.

-Polycom’dan Yeni Portal: PolycomConnect
Polycom, "PolycomConnect for Partners" isimli yeni bir portalı da hizmete sundu. Portal ile Polycom ortakları kolayca ve en hızlı şekilde destek alabilecek ve ayrıca Polycom’un çok sayıda çözüm sunan ekosisteminin bir parçası olabilecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları