17 Ocak 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
PLM Alanında İşbirliği
21 Aralık 2010 Salı 11:51

PLM Alanında İşbirliği

Dassault Systèmes ve EADS, EADS Phenix PLM Harmonization Center (PHC)'ı destekleyecek şekilde bir işbirliği yapma kararı aldı.

E-İmza'da İstanbul Lider
Fujitsu Türkiye'de Atama
ZyXEL'e Karbon Ayak İzi Onayı
ESET Cybersecurity for Mac

Dassault Systèmes ve EADS (Avrupa Hava Savunma ve Uzaycılık Şirketi ) ürün yaşam döngüsü yönetimi (PLM) alanında EADS Phenix PLM Harmonization Center (PHC)"ı destekleyecek şekilde bir işbirliği yapma kararı aldı.

PHC programında yer alacak olan Dassault Systèmes V6 global iş birliği platformu ile EADS, yeni PLM 2.0 ile güncel ve gelecek EADS programlarında iş ihtiyaçlarını ve zorluklarını hızlı bir şekilde karşılamayı planlıyor.

EADS"nin stratejik amacının mühendislik ve üretim konularında performansı ve verimliliği artırmak olarak açıklayan EADS"nin Teknolojiden Sorumlu Başkanı Dr. Jean Botti, Dassault Systèmes"in aynı zamanda EADS"in ürün ömrü yönetimi alanındaki stratejik ortağı olduğunu da belirtti. Dassault Systèmes ve EADS arasında yapılan bu ortaklık, mimari gelişimleri ve yeni konsept tasdiklerini hızlandırmak için belli başlı EADS bölümlerinde yer alan SIMULIA platformu, Isight Fiper ve Abaqus gibi önemli simülasyonları da içeriyor.

Gerçekleştirilen anlaşma ile ilgili olarak Dassault Systèmes Başkanı Bernard Charlès, EADS ile PLM 2.0 vizyonunu paylaşmaktan mutluluk duyduklarını belirtti. V6 ile global iş birliği platformunun geniş bir kitle tarafından uygulandığını belirten Charlès, çevrimiçi yeteneklerin ise yeni bir verimlilik, kolaylık ve daha önce görülmemiş bir çeviklik getirdiğini; sınıfının en iyisi olan yerli ve ortak uygulama portfolyosunu güçlendirdiğini belirtti.

PLM kapasitesini artırmak için özellikle Dassault Systèmes ile çalışmayı tercih ettiklerini söyleyen PHENIX ve PHC Sorumlusu Jean-Yves Mondon, bu ortaklığın EADS"yi rakiplerinden çok daha ileri taşıyacağını belirtti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları