29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Playstore Crysis 2 Oyun Turnuvası Başladı
01 Haziran 2011 Çarşamba 15:36

Playstore Crysis 2 Oyun Turnuvası Başladı

TTNET'in Türkiye'de bugüne kadar düzenlenmiş en büyük ödüllü çevirimiçi oyun turnuvası Playstore - Crysis 2 Oyun Turnuvası başladı.

Sıkı oyuncuların birbiriyle kıyasıya yarışacağı Playstore - Crysis 2 Oyun Turnuvası 1 Eylül 2011 tarihine kadar devam edecek. 20 Mayıs 2011 tarihinden itibaren www.esl.eu/tr adresinden başlayan Crysis 2 maçları, 3 ay boyunca ne kadar çekişmeli bir turnuva olacağının sinyallerini daha ilk günden vermeye başladı.

Türkiye"nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, oyun pazarında yine bir ilke imza attı. Türkiye"nin ilk ve tek online oyun mağazası Playstore.com üzerinden oyun meraklıları için düzenlenen Crysis 2 Oyun Turnuvası başladı. Turnuva için kayıtlar da www.esl.eu/tr adresinden devam ediyor. Türkiye"nin en büyük online oyun turnuvası olan bu organizasyon boyunca, birbiriyle kıyasıya yarışacak oyuncular, 40 bin TL değerinde hediyeler kazanacak.

1 Haziran - 1 Eylül 2011 tarihleri arasında devam edecek turnuvaya, ilk 15 gün yalnızca Playstore.com üzerinden Crysis 2 oyununu satın almış olan oyuncular maçlarına başlayabilecek. Diğer tüm orijinal Crysis 2"ye sahip olan oyuncular ise 15 Haziran 2011 tarihinden itibaren turnuva maçlarına başlama hakkına sahip olacak. Oyunu Playstore"dan almış olan oyuncuların şansı, 15 gün daha fazla maç yapma avantajından dolayı diğerlerine göre daha yüksek.

Turnuvaya kayıtlar, 35 ülkeden 3 milyon kayıtlı oyuncusuyla dünyanın en büyük online oyun turnuvası organizasyonlarından olan ESL"in (Electronic Sports League) Türkiye web sitesinden (www.esl.eu/tr) yapılabiliyor.

En iyi Crysis 2 oyuncusu benim diyen herkesin tek başına veya 4 kişilik takımıyla dahil olabildiği turnuvayı 100 bin oyun severin izlemesi bekleniyor.

Turnuva maçları sadece orijinal oyunla oynanabildiğinden Playstore turnuva katılımcılarının oyunu uygun fiyatla satın alabilmesine de olanak sunuyor. Bu sayede, turnuva boyunca katılımcılar Crysis 2 oyununa 59,95 TL"ye http://crysis.playstore.com adresinden sahip olabiliyorlar.

40 bin TL değerinde ödüllerin dağıtılacağı turnuva sonunda gerçekleştirilecek büyük finalde, dereceye girenlerden 5 kişiye LG 47 inç 3D TV, 5 kişiye LG 3D monitör, 5 kişiye ise LG 3D Bluray Oynatıcı hediye edilecek. Böylece oyuncular dünyanın en gelişmiş 3D teknolojisine sahip bu oyunu dünyanın en gelişmiş 3D TV"leri ile oynama zevkine kavuşacak. Ayrıca yarışmaya katılanlar, Logitech Gaming Klavye ve Fare seti ile Crysis 2 figürü kazanma şansı elde edecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları