05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Pioneerdan Kuro Plazma Televizyon
25 Kasım 2008 Salı 15:45

Pioneer'dan Kuro Plazma Televizyon

Pioneer 9.jenerasyon KURO Plazma Televizyonlar yoğun siyahlık seviyesi ve en üst düzeye çıkarılan ses ve kusursuz görüntü senkronizasyonuna sahip.

Pioneer, kendi sınırlarını aşarak daha önce ödül almış olan KURO serisi plazmaların siyah seviyelerini 5 kat daha derinleştirdi ve yeni Full HD KURO plazma televizyon serisini tüketicilerin beğenisine sundu. Alışılmışın dışında eğlence deneyimi sunma tutkusu ile tanınan Pioneer, HD TV"de de kusursuzlukta yeni bir adım atıyor.

Pioneer"ın 9. jenerasyon KURO Plazma modellerinden PDP-LX6090, tüketici elektroniğinin en önemli ödülü olan EISA tarafından "2008-2009 Avrupa"nın En İyi Plazma Televizyonu" ödülünü alarak bu başarıyı taçlandırdı. 19 Avrupa ülkesinde 49 tüketici elektroniği dergisinin editörlerinden oluşan EISA, bu ödülü verme sebebini "PDP-LX6090"nın plazma televizyonun sunduğu ileri fonksiyonların ve olağanüstü kontrast oranının Blu-ray, DVD ve standart TV sinyallerinde en iyi sonucu vermesi ile daha önce bir televizyonda görülmeyen derinlik ve detayı verebilmesi" olarak gösteriyor.

Pioneer"in Felsefesi Mutlak Siyahlık
KURO Japonca siyah anlamına geliyor ve siyah, televizyon dünyası için her şey demek. Gerçek, derin siyahlık daha fazla detay, daha fazla kontrast ve en önemlisi daha önce elde edilmesi mümkün olmayan daha zengin renklerin oluşturulmasına imkan tanımaktadır. Pioneer"in KURO projesinin ardında yatan felsefe ve itici güç ise mutlak, saf siyahı yaratma isteği. Pioneer, sabit parlaklığı ve gereksiz aydınlatmayı daha da azaltıp, 2007 KURO modellerine oranla siyahlık düzeyini 5 kat daha artırarak mutlak siyahlığı yakalamak için çalışmalarda bulundu. Sonuç olarak yüksek tanımlı renk spektrumunda daha derin renkler doğru biçimde yeniden üretildi. KURO"ların geliştirilmiş renk filtresi ekran üstünden yansıyan ışığı minimuma indirerek ortamdaki ışıktan bağımsız olarak orijinal ve doğal renklerin sunulmasını sağlıyor.

Ürün Fiyat Bilgisi:
PDP -LX5090 6.499 YTL
PDP -LX6090 13.999 YTL

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları