16 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Pınar Eczacıbaşı Yeniden Başkan
30 Eylül 2007 Pazar 11:58

Pınar Eczacıbaşı Yeniden Başkan

GYİAD'ın 26 Eylül 2007 Çarşamba günü gerçekleşen Olağanüstü Genel Kurul toplantısında yapılan seçimler sonucunda Pınar Eczacıbaşı liderliğindeki liste GYİAD’ı yeni dönemde yönetmekle görevlendirildi.

Türkiye’nin önde gelen sivil toplum örgütlerinden Genç Yönetici ve İşadamları Derneği, (GYİAD), 26 Eylül 2007 Çarşamba akşamı, İstanbul Levent’teki Genel Merkez binasında Olağanüstü Genel Kurul toplantısını yaptı. Genel Kurul’da yapılan seçimler sonucunda Pınar Eczacıbaşı liderliğindeki liste GYİAD’ı yeni dönemde yönetmekle görevlendirildi.

Genel kurul görüşmeleri, üye yoklamasının yapılması, Kongre Başkanlık Divanı seçimi, İstiklal Marşının okunması ve saygı duruşu ile başladı. Genel Kurul’da, Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ile Denetim Kurulu Raporu okundu. GYİAD Başkanı Pınar Eczacıbaşı, geçtiğimiz dönem içinde yapılan çalışmaları ve GYİAD’ın neden Olağanüstü Genel Kurul’a gitmek durumunda kaldığını GYİAD üyelerine açıklayan bir konuşma yaptı. Genel kurul üyelerince Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu’nun ayrı ayrı ibrası yapılarak tahmini dernek bütçesi onaylandı. Daha sonra yeni Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu, Haysiyet Divanı ve Üye Seçme Komitesi asil ve yedek üyelerin seçimi yapıldı.

İki farklı listenin çekişmeli bir yarışına sahne olan GYİAD’ın Yönetim Kurulu seçimini Pınar Eczacıbaşı liderliğindeki liste kazandı. Pınar Eczacıbaşı’nın listesinde yer alarak GYİAD Yönetim Kurulu Üyesi olan kişiler alfabetik sıra ile şöyle sıralanıyor: Arzu Orhon (Deutsche Bank Genel Müdür Yardımcısı), Attila Köksal (Standard Ünlü Menkul Değerler Genel Müdürü), Beyza Şengül (Deva Holding Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Grup Müdürü), Burcu Akdarı (Karoto Yönetim Kurulu Üyesi); Bülent Nur Özkan (Fortis Bank Genel Müdür Yardımcısı), Can İkinci (Starbucks Türkiye & Shaya Kahve Genel Müdürü), Dilek Baran Tırnaklı (Türk Eğitim Vakfı İletişim Müdürü), Ebru Arıkan (Arıkanlı Holding Genel Koordinatör Yardımcısı), Figen Erez (Bosphorus Gemi Acentalığı Genel Müdürü), Fuat Sami (LabX Girişimcilik ve Danışmanlık Genel Müdürü), Gökhan Güven (Eczacıbaşı UBP Portföy Genel Müdürü), Gökhan Mendi (Fortis Bank Genel Müdür Yardımcısı), Gülriz Erkut (Pamer Halkla İlişkiler Genel Müdürü), Kerim Alain Bertrand (ISI Emerging Markets Genel Müdürü), Levent Kal (Günebakan İletişim Danışmanlık Genel Müdürü), Murat Yeşildere (Egon Zehnder International Yönetici Ortağı), Saruhan Tan (YKM Yönetim Kurulu Üyesi), Serkan İçtem (ELİG Hukuk Bürosu Yönetici Ortağı), Sevinç Onay (Toprak Seramik Pazarlama Genel Müdürü), Zeynep Çiloğlu (Uptown Travels Genel Müdürü).

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları