17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Philipsten Senso Touch
09 Şubat 2011 Çarşamba 16:02

Philips'ten Senso Touch

Philips'in yeni SensoTouch serisi, bugüne kadar geliştirdiği en mükemmel tıraş sistemi ile tıraşı keyif haline getiriyor.

Tüketicilerinin hayatlarını kolaylaştıracak ürünler sunan Philips, kendisine özen gösteren erkeklere SensoTouch serisi"nin üstün teknolojisi ile pürüzsüz ve keyifli tıraş sunuyor.

Bugüne kadarki en gelişmiş tıraş sistemine sahip olan SensoTouch 3D RQ1260 tıraş makinesinin tıraş başlıkları, GyroFlex 3D özelliği ile 3 farklı yöne bağımsız olarak hareket ederek yüzünüzdeki tüm kıvrımlara mükemmel uyum sağlıyor ve ulaşılması zor bölgeleri bile kolaylıkla tıraş ediyor. SensoTouch 3D RQ1260, deliklerin normal uzunluktaki sakalları, kanalların uzun ve yatık sakalları, dairelerin ise kısa sakalları tıraş ettiği UltraTrack tıraş sistemi ile hızlı ve mükemmel sinekkaydı tıraş imkanı sunuyor.

Tıraş başlıklarının 2 farklı yöne bağımsız hareket ettiği GyroFlex 2D sistemi ile yüzünüzün tüm kıvrımlarını kolayca izleyen ve Dual Precision tıraş başlıkları ile en kısa tüyleri bile pürüzsüz tıraş eden SensoTouch 2D RQ1150 ise sahip olduğu düzeltici ile de bıyık ve favorilere kusursuz şekiller vermenizi sağlıyor. SensoTouch 2D RQ1150 modeline 290 TL"den sahip olabilirsiniz.

SensoTouch serisinin sahip olduğu Aquatec teknolojisi ile dilerseniz pratik ve konforlu kuru tıraş, dilerseniz istediğiniz köpük veya jel ile ferahlatıcı ve keyifli ıslak tıraş olabilirsiniz. Patentli Süper Kaldır ve Kes sistemi ile SensoTouch tıraş makinelerinde bıçaklardan biri sakalı kaldırırken diğeri kesiyor ve mükemmel sinekkaydı tıraş sunuyor. Cildinizin sağlığına da önem veren SensoTouch serisi, SkinGlide başlıkları ile sürtünmeyi azaltarak, cildinizin tahriş olmasını engelliyor. SensoTouch 3D RQ1260 tıraş makinesi 580 TL, SensoTouch 2D RQ1150 tıraş makinesi 290 TL fiyatından satışa sunuluyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları