25 Haziran 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Philipsten Gelecek Nesil Eğitim Programı
26 Aralık 2011 Pazartesi 12:14

Philips'ten Gelecek Nesil Eğitim Programı

Philips Aydınlatma, geleneksel hale getirdiği Gelecek Nesil eğitim programının 7.sini 19 Aralık 2011 tarihinde Türkiye’nin ikinci yeşil ofisi olan Genel Merkezi’nde gerçekleştirdi.

Dünyada 120 yıl, Türkiye’de de 81 senedir faaliyet gösteren Philips, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak ve bayileri ile ilişkilerini güçlendirmek adına Gelecek Nesil isimli bir eğitim programı uyguluyor. Eğitim programı, önümüzdeki 5 yıl içerisinde Philips bayilerinin yönetimini devralacak genç kuşaklara yönelik olarak düzenleniyor. Bu kapsamda 19 Aralık 2011 tarihinde gerçekleştirilen;aydınlatma sektöründeki gelişmeler, pazardaki yeni düzenlemeler ve LED teknolojisi gibi bilgilerin paylaşıldığı 7. Gelecek Nesil eğitim programına tüm Türkiye’den bayiler katıldı.

Program ile ilgili bilgi veren Philips Aydınlatma Türkiye Genel Müdürü Ülkem Kırımlı, “Philips’in tüm dünyada sürdürdüğü bu tarz eğitim programlarını biz de Türkiye’de 7 yıldır gerçekleştiriyoruz. Türkiye’de 81 yıldır faaliyet gösteren bir firma olarak yetenek yönetimine ve sürdürülebilir büyümeye  büyük önem veriyoruz. Bu anlamda, önümüzdeki 5 yıl içerisinde Philips bayilerinin yönetimini devralacak genç profesyonellere yönelik bir program geliştirdik. ‘Gelecek Nesil’ isimli bu program çerçevesinde genç profesyoneller ile aydınlatma sektörü, pazar durumu ve sektördeki güncel trendler ile ilgili bilgi paylaşımında bulunuyoruz. Bu program ile potansiyel bayilerimizle güven ve anlayışa dayalı verimli bir ilişki kurmayı hedefledik.” diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları