18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Philipsten Ev Aydınlatması Web Sitesi
13 Aralık 2008 Cumartesi 13:29

Philips'ten Ev Aydınlatması Web Sitesi

Philips, www.evaydinlatmasi.com web sitesiyle ev aydınlatmasında enerji verimliliğine önem verenlerin hayatını kolaylaştırıyor.

Philips"in doğru ev aydınlatması ve enerji tasarrufu ile ilgili bilgileri paylaştığı web sitesi www.evaydinlatmasi.com, içerdiği faydalı bilgiler ile evlerde enerji tasarruflu ürünlerin kullanımını yaygınlaştırmayı hedefliyor. Sitede oturma odası, yemek odası, banyo, koridor gibi evin farklı alanları için doğru ev aydınlatmasına yönelik ipuçları yer alıyor. Standart ampullerin enerji verimli ampullerle değiştirilmesi durumunda kullanım ömrü boyunca ne kadar enerji tasarrufu sağlanacağının hesaplanabildiği sitede, enerji tasarruflu ürünler ile ilgili ürün özelliklerine de yer veriliyor.

Işıkla canlandırma bölümünde oturma odası, yatak odası gibi evin farklı kısımlarını seçtiğiniz ürünlerle aydınlatma düzeyini düşük ya da yüksek seviyede tutarak ışık efektini canlandırmanıza olanak tanıyan sitede, sıkça sorulan sorular bölümünde ise enerji verimliliği ve enerji tasarruflu ürünlerle ilgili merak edilen sorular ve yanıtları yer alıyor.

Royal Philips Electronics güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı bir Sağlık ve Kişisel Bakım şirketidir. Sağlık, aydınlatma ve yaşam tarzı alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak sense and simplicity marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda"da bulunan Philips"in dünyada 60"tan fazla ülkede toplam 128.000 çalışanı bulunmaktadır.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları