17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Philips TV’nin 5500 Serisi Raflarda
12 Nisan 2012 Perşembe 19:13

Philips TV’nin 5500 Serisi Raflarda

Bu yıl 8 yeni TV serisini kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlanan Philips TV, 5500 serisi Smart TV teknolojisine sahip son modeliyle görüntü kalitesini yeni bir boyuta taşıyor

81cm (32 inç) ile 117cm (46 inç) ekran genişliği seçenekleriyle pazara sunulan seri, Nisan ayından itibaren 1899 TL’den başlayan fiyat seçenekleriyle raflardaki yerini alıyor. Yeni Philips TV 5500 serisi yenilikçi bir çok teknolojinin yanı sıra açık gümüş rengi, metal çerçevesi ve ince tasarımı ile göz dolduruyor.

SMART TV İLE KUMANDA SİZDE

Yenilikçi, şık ve işlevsel televizyon serilerini internetin sınırsız olanaklarıyla birleştiren Philips Smart TV’ler, televizyon teknolojisindeki son gelişmelere paralel olarak daha da akıllanıyor. Simply Share, Control, Net TV ve Program gibi Smart TV teknolojilerinin hepsine sahip olan 5500 serisinde kullanıcılar, televizyon programlarını durdurup kaldıkları yerden tekrar izleyebiliyorlar. Ayrıca, kaçırdıkları programları sabit diske kaydedip sonradan izleme şansına da sahipler.

Smart TV’lerin kullanıcılara sunduğu avantajlar bunlarla da sınırlı değil. Kullanıcıların bu teknolojiler sayesinde televizyonlarını akıllı cihazlarıyla kontrol etmeleri veya bilgisayar ekranı olarak kullanarak internette sörf yapmaları da mümkün. Net TV özelliğine sahip Smart TV’ler sayesinde kullanıcılar, televizyonun online video mağazasındaki geniş video arşivine doğrudan ulaşıp, diledikleri filmi kiralayabiliyorlar.

5500 SERİSİ TV’LERDE 3D KEYFİ

Görüntü lideri Philips’in geliştirdiği yeni 3D seçenekleri sayesinde 5500 serisi TV kullanıcıları, 3D filmleri en yüksek kalitede izleme şansına da sahip oluyor. Yüksek kalitede 3D görüntü sunan 5500 serisi TV’lerde görüntü ayrıca 2D’den 3D’ye çevrilebiliyor. Bu akıllı televizyonlarla kolayca entegre olan 3D gözlükler ise, tüketicilere gözlerini yormadan uzun süreli izleme deneyimi sunuyor.

Evde gerçek bir 3D deneyimi sunan 5500 serisi Smart TV’ler, büyük ekranda oyun keyfi yaşamak isteyen kullanıcılar için de ideal. Televizyonlardaki oyun modu, iki kişilik oyunlarda, her kullanıcının kendi oyununu full ekran olarak görmesini ve oynamasını sağlıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları