17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Philips TV’lere EISA’da İki Ödül
15 Ağustos 2012 Çarşamba 17:38

Philips TV’lere EISA’da İki Ödül

Philips televizyonlar, üstün performanslı ve çevreci özellikleriyle EISA ödüllerinde geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da önemli ödüllere layık görüldü.

Tüketici elektroniği dünyasının en önemli ödüllerinden biri olarak bilinen EISA ödüllerinde bu yıl yine Philips TV’ler gövde gösterisi yaptı.  Aldıkları ödüllerle ilgili konuşan TP Vision Operasyonlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Alain Perrot “Bu ödüller, müşterilerimizin taleplerini karşılayabilecek yenilikçi ve sürdürülebilir televizyonları pazara kazandırmak konusundaki çabalarımızın muhteşem bir sonucudur. Philips’in EISA ödülündeki geçmiş yıllarda kazandığı başarıları bu yıl da devam ettirmesinden dolayı gururluyuz” dedi.

Philips 46PFL9007:
2012-2013 YILI AVRUPA’NIN EN İYİ LCD TELEVİZYONU

EISA jürisi, Philips 46PFL9707’yi, 2012-2013 Yılı Avrupa’nın En İyi LCD Televizyonu ödülüne layık gördü. Yeni Philips 9000 serisi içinde yer alan bu model Moth Eye Filter, bölgesel karartma gibi teknolojilerin kullanımı ve inanılması güç görüntü kalitesi ile rakipleri arasından sıyrıldı.

EISA jürisi ödüllerle ilgili yaptığı açıklamada Philips 46PFL9707 ile ilgili şu ifadeleri kullandı: “Üstün özellikleri ile Philips TV modelleri her geçen yıl daha da iyi olan performanslarıyla bizi şaşırtmaktalar. Philips 46PFL9707, ekran yansımalarını ciddi oranda azaltan Moth Eye Filter teknolojisi ile birlikte, sahip olduğu yenilikçi bölgesel karartma özellikli direkt LED arka ışıklandırması ile en koyu karanlıkları ve en parlak ışıkları bile en iyi şekilde yansıtıyor. Normal çözünürlüklü (SD) görüntüleri daha kaliteli sunan ve hareketli görüntülerdeki takılmaları engelleyen Motion Compensation teknolojisinin mükemmelliğinin yanı sıra; yeni titreşimsiz gözlük teknolojisi, çoğunluğu ortam ışığı kaynaklı rahatsızlıkları engelleyerek 3 boyutlu filmlerin keyfini daha yoğun ve kesintisiz yaşayabilmenizi sağlıyor. Son olarak, yeni uzaktan kumanda, klavyesi ile birlikte Smart TV özelliklerini kullanmayı kolaylaştırıyor.”


Philips 55PFL6007:
2012-2013 YILI AVRUPA’NIN EN YEŞİL TELEVİZYONU

Bu yıl EISA’da ürünlerinin çevreci nitelikleri değerlendirilerek verilen En Yeşil TV ödülünü Philips, 55PFL6007 modeliyle aldı. Philips 55PFL6007, Ambilight ve 140 cm (55”) ekranı üzerinde üstün 2 ve 3 boyutlu görüntü gibi ileri düzey özellikleriyle fonksiyonel bir Akıllı TV modeli olarak tanımlanıyor. Bu çevreci televizyon, bekleme modunda 0,15 W’tan daha az enerji tüketiyor.

EISA jürisi açıklamasında bu model için ise şunları söyledi; “Bugünün televizyonları her zamankinden büyük ekranlarla karşımıza çıkarken, bu çevre için daha büyük bir maliyet anlamına gelmek zorunda değil. 55PFL6007 ile Philips, çevresel olarak verimli ürünler üreten bir marka olarak duruşunu sağlamlaştırırken, önceki modellerinden daha üstün fonksiyonelliğe sahip bir ürün yarattığını da gösteriyor. 55PFL6007 sadece rakiplerini enerji verimliliğinde geride bırakmakla kalmıyor, aynı zamanda basılı devre kartlarındaki değerli metallerin verimli kullanımıyla da övünüyor. Bir Philips televizyonu, üstüste üçüncü defa EISA Yeşil Ödül’üne hak kazanıyor.”

Bu anlamlı ödül hakkında konuşan TP Vision Operasyonlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Alain Perrot; “En Yeşil  TV ödülüyle EISA’da bu alanda yine zirvede yer almaktan dolayı çok mutluyuz. Bu gurur verici ödül, mühendislerimizin, sürdürülebilirlik ve performansı tutarlı bir biçimde birleştiren bir televizyon yaratmakta ne kadar başarılı olduğunun büyük bir kanıtıdır.” şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları