18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Philips TV’lerde Sporseverlere Özel Uygulama
18 Haziran 2012 Pazartesi 12:15

Philips TV’lerde Sporseverlere Özel Uygulama

Philips televizyonlarda ücretsiz olarak hayata geçen uygulama ile sporseverler, Avrupa Futbol Şampiyonası ile tüm bilgilere televizyonlarından kolayca erişebilecekler.

Üstelik bu uygulama şampiyona bittiğinde sona ermeyecek, yerini otomatik olarak Londra Olimpiyatları uygulamasına bırakacak.

2012’in yaz ayları sporseverler için çok renkli geçiyor. Bugünlerde EURO 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın keyfini yaşayan sporseverler, önümüzdeki ay da Olimpiyatların heyecanını yaşayacak. Sporla dopdolu bu dönemde TP Vision, Philips TV’lere özel bir spor uygulamasıyla, sporseverlere bu organizasyonlara dair en güncel sonuçları, tüm arkaplan bilgilerini ve de istatistikleri anlık öğrenmenin en kolay yolunu sunuyor.

Ücretsiz Euro 2012 uygulaması ile futbolseverler Avrupa Futbol Şampiyonası ile ilgili tablolar, fikstürler ve sonuçlar da dahil olmak üzere turnuvadan en son haberler, ayrıca stadyumlarla, şampiyonanın tarihçesiyle, takımlar ve oyuncularıyla ilgili tüm bilgilere kolayca televizyonlarından erişebilecek. Bu uygulamada yer alacak en yeni tüm bilgiler ve ayrıntılar doğrudan Polonya Haber Ajansı tarafından sağlanacak.

Futbol bilginizi test edin, keyifli vakit geçirin
Üstelik bu uygulama sayesinde maçların öncesinde ve devre arasında da eğlenceli vakit geçirebileceksiniz. Uygulama, şampiyona ve ayrıca ilgili ekipler ve oyuncular hakkında bilgilerinizi test etmek için ‘Euro Football Sınavı’ uygulamasıyla paralel olarak çalışacak. Bu uygulamada, çoklu seçenekli sorularla futbolseverler takımlar, teknik direktörler, formalar ve yıldız oyuncular hakkında bilgilerini test ederken keyifli zaman geçirecekler.

Euro Cup bitecek, Olimpiyatlar başlayacak
Euro 2012 maçları bittiğinde bu uygulama, Londra Olimpiyat oyunları uygulamasına aktarılacak ve bu kez Olimpiyatlardan en güncel haberler verilecek.

Bu dönemde uygulamada, madalya tabloları, müsabaka takvimleri, etkinlikler ve sonuçların tam listesi olacak. Ayrıca oyunların tarihi, altyapı ve olimpiyat mekanları gibi bilgiler de bu uygulamada sporseverlerin hizmetinde olacak.

Uygulamada, bazı Olimpiyat disiplinleri hakkında infografik de sunulacak ve böylelikle kullanıcıların bilgi edinme deneyimi daha da ilginç hale gelecek.

Euro Futbol uygulaması, şimdi tüm Philips TV Smart TV'lerde ücretsiz ve Euro 2012 sonrası yerini Olimpiyat Oyunları uygulamasına bırakacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları