29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Philips ONeill Kulaklık Serisi
10 Haziran 2011 Cuma 12:12

Philips O'Neill Kulaklık Serisi

Philips ve O'Neill işbirliğiyle üretilen Philips O'Neill kulaklık serisi ile müzik keyfini en üst noktada yaşayacaksınız.

Birbirinden tamamen farklı ve özgün tasarıma sahip iki ayrı modelden oluşan Philips O"Neill The Snug ve The Specked kulaklıklar en aktif yaşam tarzı için ideal.

Üst düzey mühendislik harikası Snug baş bantlı kulaklıklar, katlanabilir özelliği ve son derece yumuşak tamponlarıyla en üst seviyede konfor ve müzik kalitesi sunuyor. Cesur grafiklerin kusursuz uyumu ile kaliteli sesi bünyesinde birleştiren Snug kulaklıklar dolaşmayan sert kablosu ve gerilim düzeltici kablo sistemi ile de size özgürlük sağlıyor.

Kulak içi modellerden Specked kulaklıklar ise kompakt boyutuna rağmen mükemmel bir ses performansı sunarken, birbiriyle değiştirilebilen farklı boyutlardaki 3 kulak tamponu ile kulağınıza tam oturarak daha güçlü ses yalıtımı sağlıyor. Farklı renklerden oluşan Specked serisi ise dolaşmayan kablo sistemi sayesinde daha uzun süreli müzik keyfi sunuyor.

Philips O"Neill The Snug kulaklıklara 69,90 TL"ye, Philips O"Neill The Specked kulaklıklara 39,90 TL"ye sahip olabilirsiniz.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları