23 Haziran 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Philips Monitörlere iF Tasarım Ödülü‏
24 Kasım 2011 Perşembe 18:00

Philips Monitörlere iF Tasarım Ödülü‏

Philips Moda serisi monitörler, dünyanın en prestijli tasarım yarışmalarından iF Design Award 2012 için seçilen ürünler arasında girmeyi başardı.

Philips monitörlerinin üreticisi MMD’nin geçtiğimiz yaz aylarında pazara sunduğu Moda serisi, özellikle günümüzün şık dizüstü bilgisayarlarına uyum sağlayan stiliyle öne çıkıyor.

Philips Moda monitörlerin; alüminyum stand üzerine konumlanan, önü parlak siyah arkası parlak beyaz renkli ve ince hatlı şık gövde tasarımı, ergonominin modayla birleşimini sunuyor. Evlerde, özellikle oturma odaları ve salonlarda kullanılabilecek şıklığa sahip Moda serisi; 21 ve 24 inç ekran boyutu seçenekleriyle satılıyor.

Uluslararası 44 tasarım uzmanından oluşan jüri tarafından If Design Award 2012 için seçilen Philips Moda serisi monitörler, seçilen diğer ürünlerle birlikte Almanya’da gerçekleştirilecek iF tasarım sergilerinde yer alacak. Seçilen ürünler arasından Altın Ödül kazanacak 100 tanesi ise 10 Şubat 2012’de Almanya’nın Münih kentinde düzenlenecek iF Design Award 2012 töreninde açıklanacak.


MMD Hakkında
2009 yılında, dünyanın en büyük monitor üreticilerinden TPV tarafından, Philips ile yapılan lisans anlaşması doğrultusunda kurulan MMD, Philips markalı monitörlerin dünya genelindeki pazarlama ve satışını gerçekleştiriyor. Philips’in marka gücünü TPV’nin monitor üretim deneyimiyle birleştiren MMD, inovatif ürünleri en hızlı şekilde pazara sunmaya odaklanıyor. Uluslararası faaliyet gösteren MMD, Avrupa pazarına Amsterdam’daki Avrupa yönetim merkezi ve Prag’daki yerel ofisi üzerinden hizmet sunuyor. MMD çeşitli ülkelerdeki satış temsilcisi iş ortakları ağıyla, Avrupa çapındaki bütün büyük çaplı distribütör ve satış noktalarına ulaşıyor. Şirketin tasarım ve geliştirme merkezi Tayvan’da bulunuyor. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları