10 Nisan 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Philips Mavi Işıklı LED LightFrame Monitör
16 Mart 2012 Cuma 13:51

Philips Mavi Işıklı LED LightFrame Monitör

Philips LightFrame Moda, Hem Gözleri Dinlendiriyor Hem De Göze Hitap Ediyor

Philips’in gözleri dinlendiren mavi ışık çerçeveli LightFrame monitörleri, şıklığıyla öne çıkan Philips Moda serisinin tasarımını alarak artık gözlere daha çok hitap ediyor. Çerçevesinden yayılan mavi ışık ile göz yorgunluğunu azaltan, konsantrasyonu arttıran ve kullanıcıyı rahatlatan yeni LightFrame Moda monitörler, iki farklı renk tonundaki kasasıyla hem ofislerın hem evlerin vazgeçilmezi olacak!


Mavi ışıkla gözleri dinlendiriyor
Ekran önünde uzun saatler geçirenler için özel olarak tasarlanan 23,6 inç boyutundaki Philips LightFrame Moda’nın, çerçevesinde yer alan diyotlarla yaydığı mavi ışığın göz yorgunluğunu azalttığı bilimsel çalışmalarda da kanıtlandı. LightFrame Moda monitörler bu özellik sayesinde özellikle kasvetli kış günlerinde veya yoğun iş günlerinde kullanıcıların daha enerjik kalmasını da sağlıyor. Öte yandan Philips LightFrame Moda’da kullanılan geliştirilmiş beyaz LED teknolojisi ekranın her noktasında üstün renk yönetimi ve uyumlu parlaklık sağlayarak mavi ışık çerçevesinin dinlendirici ve rahatlatıcı etkisini arttırıyor.


Moda tasarımıyla gözlere hitap ediyor
Öte yandan Philips’in yeni LightFrame Moda montörler tasarımını, İF Design Award 2012 ödülü sahibi Moda serisinden alıyor. LightFrame Moda monitörlerin parlak çift tonlu gövde tasarımını, alüminyum tabanın ve buz mavisi ışıklı çerçevenin zarifliğiyle tamamlanıyor.

Aynı zamanda Akıllı
LightFrame Moda monitör serisi aynı zamanda Philips’in pek çok akıllı görüntüleme teknolojisine de sahip bulunuyor. SmartKolor teknolojisi ekranın görsel renk aralığını arttırarak fotoğraf ve videolarda daha zengin ve canlı görüntü sunuyor. SmartImage özelliği ekrandaki içeriği analiz ederek en iyi görüntü performansını sunuyor. SmartTxt özelliği ise PDF dokümanları ve e-kitaplar gibi daha fazla konsantrasyon gerektiren metin tabanlı uygulamaların okunmasını kolaylaştıran ayarlar sunuyor.

Philips LightFrame Moda monitörlerde aynı zamanda HDMI girişi ve audio çıkışı da bulunuyor ve LED ekranlarında civa bulunmuyor. 
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları