25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Philips 241P4QPYES AMWA LED Monitör
19 Ocak 2012 Perşembe 12:16

Philips 241P4QPYES AMWA LED Monitör

Yeni Philips 241P4QPYES AMWA LED monitör, PowerSensor teknolojisi sayesinde hem enerji maliyetlerini azaltıyor hem de doğayı koruyor.

Philips’in yeni 241P4QPYES serisi monitörleri; kullanıcının ekran karşısında olup olmadığını algılayan PowerSensor teknolojisi sayesinde hem düşük enerji maliyeti hem de doğa dostu kullanım sunuyor. Zararsız kızılötesi sinyaller ile ekran karşısında kullanıcı bulunmadığını tespit etmeyi sağlayan PowerSensor özelliği, yüzde 80’e varan enerji tasarrufu sağlayarak monitörün kullanım ömrünü de arttırıyor. Arkasındaki Sıfır Güç Düğmesi ile standby esnasındaki tüketimi kolayca 0 watt’a düşürülebilen Philips 241P4QPYES monitörler, yüzde 65 oranında geri dönüştürülmüş plastikten üretiliyor.

Öte yandan SmartErgo Base özelliği sayesinde yana çevrilebilen ve stant yüksekliği ile eğilme ve dönme açıları istenildiği gibi ayarlanabilen Philips 241P4QPYES serisi monitörler, özellikle tüm günü bilgisayar başında geçiren profesyoneller için yüksek ergonomi sağlıyor. Neredeyse masa seviyesine kadar alçaltılabilen monitörler, her boydaki kullanıcı için uygun açı ve yükseklik ayarına imkan vererek statik kullanımın neden olabileceği yorgunluğu ve gerginliği azaltıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları