26 Ekim 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
P&Gye Reklamveren Ödülü
20 Haziran 2008 Cuma 16:07

P&G'ye Reklamveren Ödülü

Cannes Lions'da Yılın Reklamvereni ödülü bu sene Procter&Gamble'a verildi.

Cannes Lions"da her sene yenilikçi pazarlama stratejilerini etkin kullanan ve ajanslarına yaratıcı çalışmalar konusunda destek veren reklamverenlere verilen Yılın Reklamvereni ödülü bu sene Procter&Gamble"a verildi. 55. Uluslararası Cannes Reklam Festivali kapsamında verilen Yılın Reklamvereni Ödülü, Film, Titanyum & Entegre Aslanlar Ödül Töreni esnasında Procter&Gamble Başkan ve CEO'su A.G. Lafley ve Küresel Pazarlama Grup Başkanı Jim Stengel"a teslim edildi.

Ödüle ilişkin bir değerlendirme yapan P&G CEO"su A.G. Lafley ise "Geçtiğimiz beş yıl içerisinde marka iletişiminde yaratıcılık konusunda çok fazla yol aldık. Bu dönemde sadece yaratıcılıkta değil, Cannes"daki görünürlüğümüzü de artırdık. Son beş yılda Cannes"da aldığımız ödüllerin sayısı Medya ve Basın"daki Grand Prix ödülleri dahil 39"a ulaştı. Yılın Reklamvereni Ödülü, küresel reklamcılık dünyasında en iyi ödül olarak kabul ediliyor. P&G olarak Cannes Lions Festivali"nde öğrenmeye ve marka iletişimimizi geliştirmeye devam edeceğiz" dedi.

Yılın Reklamvereni Ödülü ile ilgili olarak bir basın toplantısı düzenleyen P&G Küresel Pazarlama Grup Başkanı Jim Stengel da "Her sene festivalde tecrübe edindiğimiz muhteşem işler ve fikirlerden ilham alıyoruz. 2008'de "Yılın Reklamvereni" olarak seçilmemizi P&G markalarına dokunan tüm ajanslarımız adına almak ve bu şerefi onlarla paylaşmaktan büyük gurur duyuyoruz. Ajanslarımız, yaratıcılık çıtasını yükseltme vaadimizi gerçekleştirmemizde anahtar konumundalar" diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları