10 Nisan 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
PERYÖN ve Bilgi Üniversitesinden Seminer
26 Ocak 2009 Pazartesi 18:29

PERYÖN ve Bilgi Üniversitesi'nden Seminer

PERYÖN ve Bilgi Üniversitesi'nce gerçekleştirilecek Küresel Ekonomik Kriz Sürecinde İnsan Kaynakları'nın Kritik Rolü başlıklı seminer 2 Şubat 2009 tarihinde Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul Kampüsü'nde.

Yaşanılan küresel ekonomik krizden dolayı İnsan Kaynakları"nın rolünün sıkça tartışılmaya başlandığı bu günlerde, PERYÖN ve Bilgi Üniversitesi bu tartışma içindeki yerini alıyor. Akın Öngör ve Saide Kuzeyli"nin konuşmacı olarak katılacağı, Küresel Ekonomik Kriz Sürecinde İnsan Kaynakları"nın Kritik Rolü başlıklı seminer 2 Şubat 2009 tarihinde Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul Kampüsü"nde gerçekleştirilecek.

Seminerde İnsan Kaynakları Departmanları"nın kurumların var olması için gerçekten stratejik birimler mi, yoksa sadece emek maliyetinin optimizasyonunu planlayan destek birimler mi oldukları tartışılacak. Ayrıca, kriz dönemlerinde İnsan Kaynakları"nın neden ve nasıl stratejik olduğu, bu dönemlerde stratejilerin nasıl belirleneceği konularında da seminerde bilgiler verilecek.

PERYÖN ve Bilgi Üniversitesi işbirliği ile, 2 Şubat 2009 tarihinde Santral İstanbul Kampüsü"nde 16:00 - 18:00 saatleri arasında düzenlenecek olan ve katılımın ücretsiz olacağı kongreyle ilgili detaylı bilgiye 0212 444 04 28 numaralı telefondan ulaşılabilir.


(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları