02 Ağustos 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Pazarlama Zirvesinde KOBİ İndirimi
18 Ağustos 2008 Pazartesi 17:19

Pazarlama Zirvesi'nde KOBİ İndirimi

Gerçek Güç temasıyla düzenlenecek 9. Pazarlama Zirvesi kapsamında TÜGİK üyesi olan KOBİ'lere özel katılım fırsatları sunuluyor.

Küresel rekabet altında KOBİ"lerin kendilerini güçlendirecek fırsatlardan yararlanabilmeleri, risk ve tehditlerden kendilerini koruyabilmeleri gerekiyor. Gelişen trendleri izleyip ona göre önlem almayan, kendini geliştirmeyen, farklılık yaratamayan, dünyadaki yeni gelişmeleri yeterince takip etmeyen, marka yatırımlarını doğru yapmayan ve pazarlamaya bütçe ayırmayan KOBİ"ler rekabet gücünü ve verimliliğini kaybediyor. İşte bu doğrultuda, dünya çapında birer otorite sayılan yerli ve yabancı konuşmacılar ile sektörün öncü fırmaları ile gerçekleşen Pazarlama Zirvesi, KOBİ"ler için de pazarlama gündemini ilk ağızdan dinlemek ve iletişim ağı kurmak için önemli fırsatlar sunuyor. Bu yılki konuşmacılar arasında:

* Özellikle tüketim, teknoloji, tüketici davranışı ve strateji trendlerine odaklanan Magnus Lindkvist
* Avrupa"nın en parlak düşünürlerinden biri olan, kanlı rekabette yok olmak yerine yeni pazarlar yaratmanın yollarını gösteren Mavi Okyanus Stratejisi'nin yaratıcısı W. Chan Kim,
* Müşterilerin duygularının ne kadar önemli olduğunu ve müşterilerinizin duygularının aslında kârınızı etkilediğini gözler önüne serecek olan müşteri deneyimi gurusu Colin Shaw,
* Değişken pazarlarda ve endüstrilerde başarılı olma yollarını gösteren geleceğin iş düşünürü Prof. Donald Sull
* Risk alma ve içgüdülerinize güvenme üzerine pazarlama ve iş geliştirme stratejileriyle ön plana çıkan Lesley Pennigton yer alıyor.

Management Centre Türkiye, 2 - 3 Aralık 2008 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Sergi ve Kongre Sarayı'nda Gerçek Güç temasıyla düzenleyeceği 9. Pazarlama Zirvesi kapsamında TÜGİK üyesi olan KOBİ"lere kendilerini tüm bu alanlarda geliştirmeleri için özel katılım fırsatları sunuyor.

Pazarlama alanında Avrupa"nın sayılı konferansları arasında yer alan Pazarlama Zirvesi"nde, sadece TÜGİK üyelerine özel indirimli fiyatlar için 0212 310 17 35 numaralı telefondan veya pyilmaz@mct.com.tr adresinden Pınar Yılmaz ile irtibata geçebilirsiniz. Konferansla ilgili daha detaylı bilgi almak için www.mct.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları