04 Ağustos 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Pazarlama Zirvesinde Gerçek Güç Konuşulacak
26 Eylül 2008 Cuma 10:01

Pazarlama Zirvesi'nde Gerçek Güç Konuşulacak

9. Pazarlama Zirvesi, Gerçek Güç temasıyla ünlü konuşmacıları ağırlayacak.

9. Pazarlama Zirvesi Management Centre Türkiye ve Eventus tarafından 2-3 Aralık 2008'de Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilecek.

Ana sponsorları arasında Akbank ve Turkcell'in yer aldığı Pazarlama Zirvesi'nin bu yılki teması Gerçek Güç. 2-3 Aralık 2008'de Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilecek Zirve"de; Gerçek Gücü oluşturan beş ana odak alanı Hayal etmenin gücü, müşterinin gücü, yaratıcılığın gücü, cesaret etmenin gücü ve icra etmenin gücü" ele alınacak.

Konferans Başkanı bu yıl Magnus Lindkvist olacak. Pattern Recognition"ın kurucusu Magnus Lindkvist, özellikle tüketim, teknoloji, tüketici davranışı, strateji trendlerine ve iş zekasına odaklanan bir fütürolog.

Bu yılki konuşmacılar arasında ayrıca mavi okyanusların kaptanı olarak bilinen W. Chan Kim, geleceğin iş düşünürü Prof. Donald Sull, müşteri deneyimi gurusu Colin Shaw, kanapeleri hayata döndüren tasarımcı Lesley Pennington, çok yönlü sanatçı Ronald Jones, okyanusu insan gücü ile geçmeyi başaran Bhavik Gandhi, reklamın aykırı lideri Levent Erden, dijital dünyanın fütüristi Sven Tollmien ve Bruce Rosengarten yer alıyor.

Pazarlama alanında Avrupa"nın sayılı konferansları arasında yer alan Pazarlama Zirvesi"ne katılım ve konferansla ilgili bilgi almak için: www.mct.com.tr www.eventus.com.tr veya Tel.: 0212 310 17 00.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları