23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Patrick Dixon, Mutluluk Ekonomisini Anlatacak
27 Kasım 2008 Perşembe 16:09

Patrick Dixon, Mutluluk Ekonomisini Anlatacak

Patrick Dixon, 28 Kasım'da Marka 2008 konferansında Happynomics: Markanızı yeni tüketim çağına hazırlayın başlıklı konuşma yapacak.

Avrupa"nın gelecek uzmanı olarak adlandırılan, iş dünyasının en etkili ilk 20 düşünüründen biri olan Dr. Patrick Dixon, İndeks Leigh Bureau konuşmacısı. Dixon, lider kuruluşlara trendleri yakalama, belirsizliği yönetme, riskleri belirleme ve fırsatları geliştirme gibi hayati konularda danışmanlık hizmeti veriyor.

28 Kasım 2008"de Çırağan"da düzenlenecek olan Marka 2008 Konferansı konuşmacısı olan Dixon"ın konuşma başlığı: Happynomics: Markanızı yeni tüketim çağına hazırlayın. Dixon, ekonomi ve psikoloji bilimlerinin kesişme noktasında ortaya çıkan ve geleceğin tüketim trendlerinin en büyük belirleyicilerinden biri olacağı konuşulan Happynomics kavramını ilk kez Marka 2008"de anlatacak.

"Ya geleceği kontrol edersiniz, ya da geleceğin boyundurluğuna girersiniz" diyen Dixon, insanların mutluluk arayışına dayanan Happynomics kavramının iş hayatını değiştireceğini söylüyor. Dixon"a göre müşterilerin tutku ve umutlarıyla kurulacak sıkı bağ, günümüzde güçlü marka yaratmanın en önemli yolu.

Dr. Patrick Dixon kimdir?
1978 yılında Cambridge Üniversitesi Kings College'i ve 1982 yılında Londra Üniversitesi'ni tamamlayan Dixon'ın üniversite yıllarında geliştirdiği tıbbi yazılım çözümleri İngiltere ve Ortadoğu'da kullanılmaya başlanmıştır. Global Change Şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı olan Patrick Dixon, 43 ülkede çeşitli konferans ve seminerlere konuşmacı olarak katılmıştır.

Son kitabı Futurewise'ın yanı sıra, gelecek ve trendler hakkında yazdığı 10 kitabı bulunan Dixon"un, birçok Fortune 500 şirket ile uluslararası araştırma ve danışmanlık kuruluşları için özel çalışmaları bulunuyor.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları