23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Patlicandan Yeni Hizmet
30 Mayıs 2008 Cuma 14:24

Patlican'dan Yeni Hizmet

Patlican üyeleri artık SMS ve MMS'lerini saklayabilecek.

Avea, gençlik platformu Patlican ile gençlerin ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi ve benzersiz hizmetleri sunmaya devam ediyor. Avealı Patlican üyeleri artık silmek istemedikleri SMS ve MMS"lerini patlican.com.trüzerinde kendilerine özel bir alanda saklayabiliyor ve dilerse arkadaşlarıyla paylaşabiliyor. Üstelik bu hizmet her üyeye 1 Temmuz 2008 tarihine kadar arşivlenecek ilk 100 SMS ve 100 MMS için ücretsiz olarak sunuluyor. Bu tarihten sonraki arşivlemeler ise standart SMS ve MMS fiyatları üzerinden ücretlendirilecek.

SMS ve MMS"ler nasıl saklanıyor?
Patlican üyeleri arşivlemek istedikleri SMS ve MMS"leri 4322"ye gönderiyor ve mesajları doğrudan patlican.com.tr"deki kendilerine özel alana yönlendiriliyor. Arşivlenen SMS ve MMS"lere ise, patlican.com.tr sitesine kullanıcı adı ve şifreyle giriş yapıldıktan sonra SMS/MMS Arşivim bölümünden ulaşabiliyor. Hizmet hakkında detaylı bilgi için www.patlican.com.tr"yi ziyaret etmek yeterli.

Patlican"a üye olmak çok kolay
Hem Avealı hem de diğer GSM operatörleri gençler tarafından ilgiyle takip edilen Avea"nın gençlik platformu Patlican'a üye olmak için tek yapılması gereken, www.patlican.com.tr'yi ziyaret etmek ya da KAYIT yazıp boşluk bırakarak ad, soyad, plaka kodu, doğum yılı ve cinsiyet bilgilerini 4362'ye SMS ile göndermek. Patlican gençlerinin internetteki buluşma noktası olan ve şu ana kadar 4,5 milyonun üzerinde kişi tarafından ziyaret edilen patlican.com.tr"de gençlere birçok eğlenceli uygulama ve çeşitli fırsatlar sunuluyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları