23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Patlıcandan Ünlülerle Röportaj Fırsatı
13 Temmuz 2007 Cuma 14:54

Patlıcan'dan Ünlülerle Röportaj Fırsatı

Avea’nın gençlik platformu Patlican’ın üyeleri, artık Radikal gazetesi aracılığıyla sevdikleri ünlülerle röportaj yapıp merak ettikleri soruları sorma fırsatını yakalıyor.

GSM operatörü Avea, Radikal gazetesi ile hayata geçirdiği kampanya sayesinde gençlerin düşüncelerini ifade edebilmelerini, kendilerini gösterebilmelerini ve yurt çapında patlamalarını sağlayacak fırsatları yeni gençlik platformu Patlican ile birlikte sunmayı hedefliyor.

Radikal Gazetesi işbirliği ile gerçekleştirilen kampanyada Patlican üyelerine, her hafta patlican.com.tr üzerinden 5 ünlü kod numaralarıyla birlikte sunuluyor. Patlican üyeleri röportaj yapmak istedikleri ünlünün kodunu, kendi isim ve soyismiyle birlikte 4300’a SMS ile gönderiyor. Bir haftanın sonunda en çok oy alan “haftanın ünlüsü” ile, bu ünlüye SMS gönderenler arasında yapılacak çekilişle belirlenecek 3 Patlican üyesi röportaj yapıyor. Röportajlar her hafta Radikal Gazetesini Cumartesi ekinde Patlican Söyleşileri adı altında hem tam sayfa olarak hem de Patlican üyelerinin kendi imzalarıyla yayınlanıyor.

09 Ağustos’a kadar sürecek kampanyada, 5 hafta boyunca her hafta Patlican üyelerine farklı ünlüler sunuluyor.

Patlican’a üye olmak ve konuyla ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşmak için gençlerin tek yapması gereken www.patlican.com.tr’yi ziyaret etmek ya da KAYIT yazıp boşluk bırakarak ad, soyad, plaka kodu, doğum yılı ve cinsiyet bilgilerini 4362’ye SMS ile göndermek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları