28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Patlıcandan Eğitim İndirimi
22 Mayıs 2008 Perşembe 16:55

Patlıcan'dan Eğitim İndirimi

Avea'lı Patlican üyeleri, Englishtime ve Edutime eğitim merkezlerindeki eğitim programlarını indirimli olarak alabilme fırsatı yakalıyor.

Gençlerin ihtiyaçlarını karşılayarak onlara destek olmayı amaçlayan Avea"nın gençlik portalı Patlican, eğitim alanında önemli bir işbirliği geçekleştirdi. Üyelerine benzersiz eğitim fırsatları sunmak amacıyla Patlican, uluslararası platformda faaliyet gösteren tek Türk dil okulu olan English Time ve Microsoft, Cisco gibi uluslararası birçok şirketin yetkili eğitim merkezi olan Edutime ile anlaştı.

Hayata geçirilen Patlican Eğitim Kampanyası kapsamında, Patlican"ın Avea hattı sahibi üyeleri, 1 Ağustos 2008 tarihine kadar Englishtime ve Edutime"a kayıt yaptırarak, merkezlerin sunduğu eğitim programlarını yüzde 50"ye varan indirimler üzerinden alabilecek.

Englishtime"ın İngilizce, Edutime"ın grafik ve web tasarımı eğitimini yüzde 50 indirimle alabilen Avea"lı Patlican üyeleri, aynı zamanda bu iki eğitim merkezinin verdiği diğer tüm eğitim programları için de yüzde 25 indirim olanağından faydalanabilecek.

Kampanyadan yararlanmak çok kolay
Kampanyadan yararlanmak için Patlican"a Avea hattından üye olmak ve üyelik şifresi ile Englishtime ve Edutime şubelerinde ve anlaşmalı okullarında kayıt yaptırmak yeterli... Kampanya hakkında detaylı bilgiye www.patlican.com.tr, www.englishtime.com ve http://www.edutime.com.tr adreslerinden ulaşılabiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları