24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Patlican’la Masstival Rüzgarı Esti
17 Temmuz 2007 Salı 11:23

Patlican’la Masstival Rüzgarı Esti

Gençler Parkorman’da gerçekleşen Masstival 2007’de Avril Lavigne ve Tori Amos gibi dünyaca ünlü yıldızlarla buluştu.

Gençlere gerçek fiyata kaliteli iletişim olanağı sunan ve onların ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürün ve hizmetler geliştiren Avea, gençlik dünyası Patlican üyelerine avantajlı fırsatlar sunmaya devam ediyor. İlki bu yıl Patlican sponsorluğunda 14 - 15 Temmuz 2007 tarihinlerinde Parkorman’da gerçekleşen Masstival 2007’de Patlican’lılar kendi alanlarının en iyi yıldızlarını dinlediler ve yine ilk kez Parkorman’da kamp yapma şansı yakaladılar. Bunun yanı sıra Patlican üyesi 4 şanslı genç Avril Lavigne ve Tori Amos ile tanışıp biraraya gelme fırsatı yakaladı.

Patlican avantajları kapsamında Patlican standını ziyaret edip oyun oynayan gençler, sevdikleri sanatçıları en ön sıradan izleme şansı bulurken oynan oyunlarda en yüksek puan elde eden iki kişi ise Sony Ericsson cep telefonu kazandı.

Echoes Production tarafından Avrupa’daki festivallerden farksız bir etkinlik olarak tasarlanan Masstival 2007’de, geçtiğimiz aylarda yeni albümü The Best Damn Thing'i piyasaya süren Kanada’lı Avril Lavigne’nin yanı sıra 1 Mayıs 2007 tarihinde kariyerinin 9. albümü olan American Doll Posse'yi piyasaya süren Tori Amos dünya turnesi kapsamında grubuyla Parkorman’da sahne aldı.

Patlican üyesi yenilikçi gençler, Soul ve R&B’nin dünyadaki en iyi temsilcilerinden Lauryn Hill, İrlanda’lı aykırı ses Sinead O’Connor, Kanada’lı ünlü rock yıldızı eski skid row vokali Sebastian Bach, Amerika’lı alternatif müzik topluluğu Cake, İrlanda’lı grup The Answer, Polonya’lı Riverside ve İsveç’in yükselen yıldızlarından Paatos grubunun muhteşem konserleriyle çoştular.

Yabancı konuklarının yanı sıra Levent Yüksel, Volkan Öktem ve Ant Şimşek’ten oluşan Sıfır KM, ilk albümlerini geçtiğimiz günlerde piyasaya süren Üçnoktabir, Özge Fışkın ve Malt; ve ülkemizin sevilen gruplarından Çilekeş, Cem Adrian, Turgut Berkes, The Climb, Pinhani ve Portecho da Masstival 2007’de müzik sever Patlican üyeleriyle buluştular.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları