24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Patlican Üyeleri Sziget Festivaline Katıldı
05 Eylül 2008 Cuma 13:01

Patlican Üyeleri Sziget Festivali'ne Katıldı

Patlican, birinci yaşında 10 şanslı üyesini birer arkadaşıyla birlikte Sziget Festivali'ne götürdü.

Avea"nın gençlik platformu Patlican, 1. yaş kutlamaları çerçevesinde 10 şanslı üyesini birer arkadaşıyla birlikte Sziget Festivali"nde ağırladı. Talihliler, 12-17 Ağustos tarihleri arasında Budapeşte"de Tuna nehri üzerinde yer alan Óbudai Adası"nda 385 bin kişinin katılımıyla gerçekleştirilen Avrupa"nın en büyük müzikal ve kültürel etkinliklerinden biri olan Sziget Festivali"nde unutamayacakları anlar yaşadı.

Türkiye"nin farklı şehirlerinden festivale katılan Patlican talihlileri 12 Ağustos günü festival alanına giriş yaparak, 6 gün süren festival macerasına kamp alanında çadırlarını kurarak başladı. Aynı gün festivalin açılış grubu Iron Maiden ile coşan talihliler, festival süresince 60"a yakın sahnedeki eşsiz konserlerle müziğe doydu.

Şanslı Patlican üyeleri, R.E.M., Sex Pistols, Jamiroquai, The Killers, Kaisers Chiefs, Babyshambles, Apocalyptica, The Kooks, Kasabian, Serj Tankian, Roisin Murphy, Alanis Morissette ve Die Ärzte gibi sanatçıların konserlerinin yanı sıra dans performansları, DJ partileri, klasik müzik dinletileri, sergiler ve daha birçok etkinlikle festivalde unutamayacakları günler yaşadı. Patlican talihlileri 6 günlük kamplarının arkasından bir sonraki sene tekrar Sziget"e geleceklerini dile getirdiler.

Sziget Festivali"ne gitmeye hak kazanan 10 talihli birer arkadaşlarıyla birlikte eğlenceli bir festival yaşarken, festivalden son haberler Iron Maiden, R.E.M., Sex Pistols, Jamiroquai, The Killers, Kaisers Chiefs, ve Alanis Morissette gibi sanatçıların gerçekleştirdiği konserlerden görüntü ve fotoğraflar da Patlican blogu http://patlican.gayet.net/viewProfile.ovt?userId=2753971&b=true#blog:2753971 sayesinde müzikseverlerle buluştu.
(A1Haber)


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları