29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Panda Cloud Office Protectiona 5 Yıldız
13 Haziran 2011 Pazartesi 13:44

Panda Cloud Office Protection'a 5 Yıldız

Panda Cloud Office Protection, PC Magazine Rusya tarafından en yüksek puan olan 5 yıldız ile ödüllendirildi.

Panda Security Türkiye distribütörü Avtürk ürün müdürü Okan Horasan Panda Security"nin dosya sunucuları ve iş istasyonlarını korumak için geliştirilen çözümü Panda Cloud Office Protection"ın, PC Magazine Rusya tarafından en yüksek puan olan 5 yıldız ile ödüllendirildiğini söyledi.

PC Magazine Rusya, Panda Cloud Office Protection"ın çözümün kurulumunun ve ayarlanmasının çok sade olduğunu belirtti. Çözüm tamamen Panda Security sunucuları tarafından sağlandığından, firmaların bünyelerinde; konsol, yönetim sunucusu gibi altyapı birimlerini barındırmalarına gerek yoktur. Bu yüzden Panda Cloud Office Protection güvenlik için insan kaynağı ya da bütçe yaratmakta zorluk çeken KOBİ"ler için oldukça elverişli bir çözümdür.

Derginin ayrıca Panda Cloud Office Protection"ın yerel dilleri açık ve sezgisel olarak kullanan ara yüzünü ve güvenlik politikaları ile kullanıcı profillerinin hızlıca ve çaba gerektirmeden standart ya da özel olarak oluşturulabilmesini de övdüğünü belirten Okan Horasan, yapıdaki iş istasyonlarına yapılan yüklemelerin de oldukça basit ve uzaktan yapılabildiğini de ekledi. Bunun yanında PCOP"nin kurulumu, kullanıcılar tarafından 3.parti bir dağıtım aracı(SMS, Tivoli, login scripts, vb.) kullanılarak ve indirme linki içeren e-postalar ile de yapılabilir.

PCOP kullanımının çok kolay oluşu nedeniyle de övgü almıştır. PC Magazine Rusya editörlerine göre, "Özellikle canavar olarak adlandırılabilecek diğer antivirüs paketleriyle karşılaştırıldığında, bu son derece önemli. Eşsiz bulut bazlı Collective Intelligence, kullanıcıların yoğun kaynak içeren işlemlerini buluta aktarmalarını sağlıyor, bu da antivirüsün bilgisayarlar üzerinde yarattığı hız performans düşüşlerini minimize ediyor. Panda Cloud Office Protection, çok daha eski ve düşük kaynaklı bilgisayarlarda bile tüm tehditleri durdurabilir."

Okan Horasan ayrıca, Panda Cloud Office Protection"ın önemli avantajlarından biri olan, bulut bazlı Collective Intelligence ve davranışsal koruma tarafından desteklenen yüksek tespit kabiliyeti de PC Magazine Rusya tarafından övgü aldığını belirtti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları