18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Panasonicin Tercihi DHL Supply Chain
15 Nisan 2011 Cuma 17:09

Panasonic'in Tercihi DHL Supply Chain

DHL'in tedarik zinciri ve lojistik çözümleri şirketi DHL Supply Chain, Panasonic'in de teknoloji lojistiği konusunda tercihi oldu.

Panasonic"in de müşteri portföyüne katılımı ile birlikte Türkiye"ye ithal edilen tüm tüketici elektroniği ürünlerinin yarıdan fazlasının lojistik operasyonlarını DHL Supply Chain yönetmeye başladı. Elektronik devi Panasonic, televizyon, dijital fotoğraf makineleri, ev eğlence sistemleri, kişisel bakım ürünleri ve beyaz eşya gibi tüketici ürünleri için teknik servis ve ters lojistik dahil uzmanlık gerektiren lojistik hizmetlerini DHL Supply Chain"den almaya başladı.

Lojistik ve elektronikte dünyanın iki dev ismini buluşturan işbirliğinde kilit unsur DHL"nin Teknoloji Kampüsü oldu. DHL Supply Chain"in Gebze"deki merkezinde yer alan sektörün tek ve en büyük Teknoloji Kampüsü"nde, yılda 30 milyon adet ürününün sevkiyatı yapılıyor. DHL Supply Chain"in teknoloji lojistiğinde lider olmasında büyük pay sahibi olan Kampüs, konsolide kullanım neticesinde DHL Supply Chain müşterilerine önemli maliyet avantajı da sağlıyor.

Panasonic Tedarik Zinciri Müdürü Selen Görsev, DHL Supply Chain ile işbirliğinden memnuniyet duyduklarını belirterek, "DHL Supply Chain"in teknoloji lojistiğindeki uzmanlığının, şirketimizin başarısına önemli katkılar sağlayacağına inanıyorum" diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları