29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Panasonicden Viera Connect TV’lerde
06 Temmuz 2011 Çarşamba 13:40

Panasonic'den Viera Connect TV’lerde

YouTube, Dailymotion gibi video paylaşım siteleri, internet bağlantılı Panasonic VIERA Connect TV ile evlere geliyor.

Panasonic VIERA Connect TV geleneksel televizyon izleme alışkanlıklarına yeni bir soluk kazandırıyor. Panasonic VIERA Connect TV’ye sahip olanlar YouTube, Dailymotion, ve Ustream.tv gibi video ve online internet yayını sunan sitelere yalnızca kumandanın birkaç tuşuna basarak ulaşabiliyorlar. En popüler videolar, dizi bölümleri, internetten canlı yayınlanan konserler, festivaller ve maçlar yüksek ekran kalitesiyle oturma odalarını dolduruyor. Panasonic VIERA Connect TV kullanıcıları video paylaşım ve online yayın sitelerinin yanı sıra Associated Press, Euronews, Bild ve Weather gibi haber kanallarına da doğrudan erişebiliyorlar.

VIERA Connect TV’için geliştirilen uygulamaların sayısı her geçen gün artıyor. Araştırma şirketlerinin elde ettiği verilere göre IPTV (Internet televizyonu) özelliğinin düz panelli televizyonlardaki talep payının 2012 yılı itibarıyla %70 oranına ulaşması bekleniyor. Genişleyen bu pazar içerisinde, sunduğu geniş kapsamlı içerikler, bölgesel talepleri karşılayan servisler ve televizyonlar için alışılmadık derecede kolay kullanım özellikleriyle Panasonic’in VIERA Connect TV’leri dünya genelinde haklı bir üne sahip.

Panasonic VIERA Televizyon Grubu Ürün Müdürü Uluç Özler, VIERA Connect TV’nin benzersiz uygulamalara sahip olduğunu vurguluyor ve ekliyor: “Panasonic olarak televizyonu yalnızca kanalların sunduğu içeriğe bağlı tekdüze bir cihaz konumunda görmüyoruz. Tüketicilerimizin televizyon deneyimlerinden en yüksek seviyede keyif alması, eğlenmesi, bilgilenmesi ve dünya ile televizyonları aracılığı ile haberleşmesi bizim için birincil derecede önemli. VIERA Connect TV’nin sağladığı avantajlar bu ilkeyi temel alıyor.”
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları