17 Mayıs 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Palladiumdan Erzuruma Elli Bin Kitap
18 Nisan 2011 Pazartesi 13:06

Palladium'dan Erzurum'a Elli Bin Kitap

Palladium, Erzurum'un Yakutiye İlçesi'nde bulunan Kazım Karabekir İlköğretim Okulu için başlattığı kitap toplama kampanyasında 50.000 kitap topladı.

avm mfi partners tarafından yönetilen; zengin marka karması, konumu ve kampanyalarıyla, konuklarına alışverişin ötesinde farklı bir yaşam deneyimi sunan, Palladium, geleceğin aydınlık nesillerini yetiştirmede kitabın ve bilginin öneminin bilinciyle yola çıkarak başlattığı sosyal sorumluluk kampanyasını neticesinde 50.000 kitabı, 400 öğrenciye teslim etti.

24 Kasım 2010"da, Kanal D"de yayınlanan İrfan Değirmenci ile Günaydın programında yapılan bir yardım çağrısı ile başlatılan Palladium Kitap Toplama Kampanyası, beklenenin üstünde bir ilgi ile karşılandı. Yakutiyeli Çocuklar için 50.000 civarında kitap toplandı. 1. sınıftan 8. sınıfa kadar tüm dersleri kapsayan test kitapları, romanlar, tarih kitapları, atlaslar, çocuk hikaye kitapları, farklı alanlardaki dergiler, Türkçe-İngilizce sözlükler, yazım kılavuzları, 5 farklı ciltte İngilizce-Türkçe ansiklopediler, tarihi yayınlar, öğretici dergiler, ders kitapları, bulmaca - eğlence gibi birçok eğitici ve öğretici içerikteki kitap ile birlikte bilgisayar, defterler, kırtasiye gereçleri, kıyafet ve ayakkabılar Palladium yetkilileri tarafından öğrencilerine elden teslim edildi.

Kampanyaya Türkiye çapında destek veren Doğa Koleji de diğer illerdeki şubelerinden birer kamyon dolusu kitabı Palladium"a bağışladı. Ziyaretçiler, AVM içine kurulan dev kütüphaneye kitap bağışlayarak kampanyaya da katkıda bulundular.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları