26 Temmuz 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
OYTEK 10. Yılını Kutladı
13 Haziran 2012 Çarşamba 16:30

OYTEK 10. Yılını Kutladı

OYTEK, sektördeki 10. yılını tüm müşterilerini davet ettiği özel bir Diyalog toplantısıyla kutladı.

Toplantıda OYTEK’in yeni Genel Müdürü Suat Gümüşlüol OYTEK’in yeni yapısı ve bundan sonraki dönemde yapacakları çalışmaları aktardı...

Antalya Ela Quality Hotel’de gerçekleştirilen OYTEK Diyalog Toplantısı’na OYTEK’in hizmet verdiği farklı sektörlerdeki şirketlerin BT Yöneticileri ve OYTEK ile birlikte çalışmalar yapan iş ortakları katıldı. Diyalog Toplantısı’nın bu seneki sponsorları olan Dell, Intel, Microsoft, Cisco ve Checkpoint’in yetkilileri de katılımcılara kurumsal verimliliği artırmak amacıyla sundukları çözüm, ürün ve hizmetlerini ve yeni teknolojileri tanıtan sunumlar yaptılar.

Toplantının hoşgeldiniz konuşmasını yapan OYTEK’in yeni Genel Müdürü Suat Gümüşlüol sözlerine, OYTEK’in sektördeki 10. yılını böyle güzel bir etkinlikte müşterileri ve işortaklarıyla birlikte kutluyor olmaktan büyük bir  mutluluk duyduklarını belirterek başladı ve şunları söyledi:
“Bildiğiniz gibi son 10 yılda yaşanan ekonomik krizler, içinde yer aldığımız Bilgi Teknolojileri sektörünü de etkilemiş, yaşanan dönemsel durgunluklar nedeniyle  sektörümüz olması gereken pazar büyüklüğüne ve iş hacmine kavuşamamıştır. Bir taraftan rekabet yoğun bir şekilde yaşanırken diğer yandan pazar ve piyasa koşulları hiçbir sektörde olmayan bir hızda değişmekte, dün için doğru olan pek çok gerçek bugün geçerliliğini yitirmektedir. Bu duruma adapte olabilen şirketler yapılarını güçlendirmek için gerekli düzenlemeleri yapabilenlerdir. OYTEK olarak, bizi de iş yapış şekillerimizi ve süreçlerimizi pazar ile müşteri gereksinimlerini gözden geçirerek, verimliliğimizi artırma yönünde bir yeniden yapılanma sürecine girdik. Yeni anlayışımız, ve yapımız ile sektördeki yenilikçi ve lider algımızı tekrar oluşturacağımız zorlu bir döneme adım atmaya hazırız. Önümüzdeki dönem çalışmalarızı hızlandırdığımız, hedeflere daha çok odaklandığımız, fark yaratacağımız, daha verimli bir dönem olacak. Bu farklılığı ise çalışanlarımız, işortaklarımız ve değerli müşterilerimizle birlikte başaracağımıza inanıyorum.”

Suat Gümüşlüol’un konuşmasının ardından toplantının sponsorları arasında bulunan Dell, Intel, Microsoft, Cisco ve Checkpoint’ten katılımcılar güncel çözüm ve hizmetleriyle ilgili sunum ve tanıtımlar yaptılar. OYTEK İstanbul Satış ve Pazarlama Direktörü Tolga Erbilgin ise yeniden yapılanma süreciyle birlikte, OYTEK’in odaklandığı hizmet ve çözümlerle ilgili bilgilendirme yaptı.

Davetliler sunumlar sonrasında gerçekleştirilen gala yemeği, bowling turnuvası, barbekü partisi gibi birbirinden farklı aktivitelerle toplantıyı keyifli bir şekilde noktaladılar.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları