23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Oyak Telekomda Yeni Genel Müdür
25 Ekim 2007 Perşembe 11:06

Oyak Telekom'da Yeni Genel Müdür

Oyak Grubu bünyesinde, Kurumsal Network hizmetleri üzerine faaliyet gösteren OYAK Telekom Genel Müdürlüğü’ne atama yapıldı.

Oyak Grubu bünyesinde, Kurumsal Network hizmetleri üzerine faaliyet gösteren OYAK Telekom Genel Müdürlüğü’ne Öner Songül atandı.

Kesintisiz, yüksek güvenilirlikli ve katma değerli veri iletişimi hizmetleriyle kurumlara ve şirketlere iş sürekliliği sağlayan bir iletişim şirketi olan OYAK Telekom Genel Müdürlüğü’ne atanan Öner Songül, iletişim hizmetlerinde kesintisizliğin ve yüksek güvenilirliğin önemini vurgulayarak şunları söyledi:

“OYAK Telekom, Orange Business Services ile kurduğu, tamamıyla yeni nesil teknolojilere sahip iletişim altyapısı ve çözümleriyle, bu alanda önemli bir oyuncu olmayı hedeflemektedir. İletişim altyapısı kadar servis kalitesine de önem veren OYAK Telekom, pazarda uçtan uca hizmet modeli ile farklılaşmayı amaçlamaktadır.”

Öner Songül, 1980 yılında BMC Ticaret ve Sanayi A.Ş.’de Üretim Planlama ve Kontrol Mühendisi, 1980-1985 yılları arasında Petkim A.Ş.’de Sistem Programcısı, 1985 yılında Ege Seramik Sanayi ve Ticaret A.Ş’de İthalat/İhracat şefi, 1986-1989 yılları arasında Yaşar Bilgi İşlem ve Ticaret A.Ş.de Sistem Destek Müdürü, 1989-1990 yılları arasında Kuwait Institute For Scientific Research kuruluşunda Uzman Sistem Programcısı ve 1990-2002 yılları arasında da NCR Bilişim Sistemleri A.Ş.’de Satş ve Pazarlama Yöneticisi olarak çalıştı.

2002 yılında OYAK Grubu’na katılan Öner Songül, Oyakbank A.Ş.’de 2002 yılından, Eylül 2007 tarihine kadar “Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı” görevinde bulunmuştur. Ortadoğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde Lisans eğitimini tamamlayan Songül, OYTEK Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini de sürdürmektedir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları