17 Mayıs 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Oxygen Consultancy 2008e Merhaba Dedi
27 Aralık 2007 Perşembe 15:13

Oxygen Consultancy 2008'e Merhaba Dedi

İnsan kaynakları danışmanlık şirketi Oxygen Consultancy, 2008 yılını, Babylon’da düzenlenen bir yeni yıl partisi ile karşıladı.

Önde gelen insan kaynakları danışmanlık şirketlerinden Oxygen Consultancy, 2008 yılını, Babylon’da düzenlenen bir yeni yıl partisi ile karşıladı. Çağrı Aklaya ve Şükran Tümay tarafından beş yıl önce kurulan Oxygen Consultancy’nin aynı zamanda kuruluş yıldönümü olma özelliğini de taşıyan 2008’e hoş geldin partisi'nin DJ’liğini ise kurumun sektör liderlerinden Mert Emcan üstlendi.

Oxygen Consultancy’de yöneticilik yapan Mert Emcan, aynı zamanda Radikal gazetesindeki yazılarıyla da tanınıyor. Emcan, Babylon’de gerçekleştirilen yeni yıl partisinde, New Age’den Funk’a uzanan bir yelpazeden seçtiği parçalarla konuklara keyifli saatler yaşattı.

Sürpriz hediyeler ve müzikle dolu geceye, basın mensuplarının yanı sıra, iş dünyasının önde gelen isimleri de katıldılar. Toplam bin 600 kişinin davetli olduğu geceye, Nurus, Swiss Otel, Alitalia, Johnson&Johnson, Hilton Istanbul, Microsoft, Adidas, Parksa Hilton, Mars Entertainment Group, Section Turizm, İstanbul Modern Müze Mağazası, İçerenköy Beymen Business, Cevahir W, Saka Beauty Center gibi sponsor firmalar vermiş oldukları birbirinden güzel hediyelerle renk kattılar.Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları