20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Otacı İle Doğayı Koruyun
10 Nisan 2008 Perşembe 13:09

Otacı İle Doğayı Koruyun

DHKD ve Otacı işbirliğinde doğal hayatın korunmasına siz de katkıda bulunun.

Doğal Hayatı Koruma Derneği (DHKD) ve Otacı işbirliğinde doğal hayatın korunmasına siz de katkıda bulunun. Doğadan gelen yararları yüksek teknoloji ile buluşturan ve insanlığın yararına hizmet veren Otacı, daha yeşil bir Türkiye için DHKD ile elele veriyor.

Otacı masaj yağlarını veya saç dökülmelerine karşı 3"lü bakım setinin tamamını ya da her hangi birini satın aldığınız takdirde elde edilen gelirin önemli bir kısmı, Doğal Hayatı Koruma Derneği"ne dayanışma olarak geri dönecek. Ayrıca, Otacı saç bakım setlerinin içine yerleştirilen üyelik formunu doldurarak ya da Internet üzerinden derneğe üye olabilir, her geçen gün biraz daha çölleşen Türkiye için siz de yardım elinizi uzatabilirsiniz.

Kar amacı gütmeyen, Doğal Hayatı Koruma Derneği (DHKD), 1975 yılında İstanbul"da kurulan ve 1990 yılında Kamu Yararına Çalışan Dernek statüsünü alan gönüllü bir doğa koruma kuruluşu. DHKD uzun yıllardır Türkiye"nin bitki ve hayvan türleri ve onların doğal yaşam alanlarının korunması amacıyla projeler yürütüyor; merkezi, yerel yöneticiler, özel sektör ve diğer sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği yapıyor ve kamuoyunu bilgilendiriyor. Dernek çalışmalarında, büyük ölçüde çeşitli bilim insanı ve uzmanlardan gönüllü destek alıyor. Siz de Otacı ürünlerinden satın alarak ve derneğe üye olarak DHKD"ye destek olabilirsiniz.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları