16 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ÖSS’ye Hazırlıkta Teknolojik Yenilik
10 Ekim 2007 Çarşamba 10:19

ÖSS’ye Hazırlıkta Teknolojik Yenilik

Boyut Yayın Grubu’ndan, üniversite sınavına hazırlanan öğrencilere DVD formatındaki ilk ve tek eğitim seti: DVDershane.

Eğitimde bir teknoloji devrimi olacak nitelikteki DVDershane ÖSS Hazırlık Seti üniversiteye hazırlık eğitiminin tüm klasik yöntemlerden daha başarılı bir şekilde ve inanılmaz bir fiyata ev ortamında gerçekleştirilmesini sağlıyor.

Sözel, Sayısal ve Eşit Ağırlık olmak üzere üç ayrı pakete sahip olan set, stüdyo ortamında kaydedilmiş derslerden oluşuyor. Dersler Türkiye’nin, alanlarındaki en yetkin öğretmenleri tarafından veriliyor. Üniversiteye hazırlanan öğrenciler bu setle hem DVD ses ve görüntü kalitesinde ders izleme ayrıcalığına kavuşuyor, hem de anlamadıkları konuları diledikleri kadar tekrar etme imkânını elde ediyorlar.

Ayrıca DVDershane’yi alan öğrenciler, bu setin yanında 1500’ün üzerinde çözümlü sorudan oluşan soru bankasına ilave olarak 2400 sorudan oluşan elektronik ÖSS soru bankasına, 6 dilde 5000 kelimeyi içinde barındıran dijital sözlüğe de sahip olacaklar.

Tam 200 saat 44 DVD ve 2000 özgün sorudan oluşan 2008 sınav sistemine uygun DVD formatında ilk ve tek eğitim seti.

Dershaneye gidemeyenler, dershaneye gidip de evinde destek almak isteyenler, lise boyunca ÖSS'ye hazırlanmak isteyenler bu set ile gelecek parmaklarınızın ucunda.

Boyut Yayın Danışma Hattı: 0212 444 53 53
www.boyut.com.tr

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları