21 Haziran 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ÖSS Stresine Son
09 Nisan 2008 Çarşamba 11:21

ÖSS Stresine Son

New Life Lactease ile gençlerin korkulu rüyası ÖSS stresi minimuma iniyor.

Gençlerin hayatlarındaki en sancılı dönemlerden biri olan ÖSS"ye hazırlık aşaması stres ve sıkıntıyı da beraberinde getiriyor.

Yoğun tempo içinde üniversite sınavına hazırlanmaya çalışan gençlerin çoğu stresin getirdiği başarısızlık durumuyla karşı karşıya kalıyor ya da istediği başarıyı elde edemiyor. Bu durum ise bir yıl boyunca gösterilen emeğin karşılığını alamamanın verdiği üzüntü ve psikolojik bozukluk olarak birçok kişiye etki ediyor.

New Life Lactease stres etkilerini bastırmaya yardımcı olduğundan hem günlük streste, ÖSS stresinde de etkili olabiliyor. Öğrencilerin sınava daha rahat ve bilinçli hazırlanmasını sağlarken, sınav sırasında yaşanan gerginliği en aza indiriyor.

Böylece gençler sınavda hak ettikleri başarıyı elde ediyor, stres yüzünden yapılan hatalar, telaş hali ve dikkatsizliğe elveda diyor.

Ilık süt içtikten sonra sakinleşen bebeklerden ilham alınarak üretilen New Life Lactease, stres etkilerini hafifletmekte birebir.

12 yıllık çalışmalar sonucunda üretilen Lactease süt proteininden elde edilmiş doğal bir besin desteği.

Stres etkilerini azaltan çoğu ürün gibi uyku ve uyuşukluk yapmıyor, bağımlılık yaratmıyor ve günlük aktiviteleri engellemiyor. Bu özelliğiyle de ders çalışırken rahatlıkla alınabiliyor. Laktoz içermediğinden ise güvenle kullanılabiliyor.

Ürün 2 hafta düzenli kullanıldıktan sonra etkisini göstermeye başlıyor. Stresin arttığı sınav döneminin 15-20 gün öncesinden günde iki kapsül almak tüm etkileri minimuma indiriyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.newlife.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları