17 Ekim 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Osmanlı Tarihi Facebook Zaman Tüneli’nde
03 Temmuz 2012 Salı 14:10

Osmanlı Tarihi Facebook Zaman Tüneli’nde

Dijital ajans Krombera, Osmanlı İmparatorluğu’nun yüzyıllara yayılan tarihini Osmanlı Zaman Tüneli ile Facebook’a taşıdı.

Kullanıcıların da katkıda bulunabildiği sayfada, Osmanlı İmparatorluğu’nun tarihindeki tüm önemli olaylar görsel açıdan zengin bir içerikle sunuluyor.

Dijital ajans Krombera, Osmanlı İmparatorluğu’nun yüzyıllara yayılan tarihini Facebook’a taşıdı. facebook.com/osmanlizamantuneli adresinden ulaşabilen Osmanlı Zaman Tüneli, Osmanlı İmparatorluğu’nun 1299’da başlayan ve 1923 yılında Cumhuriyet’in ilanına kadar süren öyküsünü kronolojik bir şekilde aktarıyor.

Sayfada, başta Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluş, yükselme, duraklama, gerileme ve dağılma dönemlerinde gerçekleşen savaşlar, ayaklanmalar ve anlaşmalar olmak üzere tüm önemli olaylar, görsellerle desteklenerek Facebook kullanıcılarına sunuluyor.

Osmanlı Zaman Tüneli’ne tüm Facebook kullanıcıları katkıda bulunabiliyor. Kullanıcıların sayfada yer alan içerik ekleme formu aracılığıyla gönderdikleri içerikler, Krombera tarafından onaylandıktan sonra yayına alınıyor.

Güncellemeleri takip etmek için sayfayı ‘Beğen’menin yeterli olduğu Osmanlı Zaman Tüneli’ne facebook.com/osmanlizamantuneli adresinden ulaşılabiliyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları