21 Haziran 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Organik Ürünler Temizlik Sektöründe
27 Aralık 2010 Pazartesi 13:35

Organik Ürünler Temizlik Sektöründe

Mis Group, temizlik hizmeti verdiği merkezlerin bir kısmında artık organik ürünler kullanacak.

Temizlik ve Güvenlik Sektörü"nde 1988 yılından beri hizmet veren Mis Group, temizlik hizmeti verdiği merkezlerin bir kısmında artık organik ürünler kullanacak.

Bu uygulamayı, ilk olarak İstanbul Safire Residance"da başlatacak olan firma, talebe bağlı olarak diğer müşterilerine de bu hizmeti sunacak.

Almanya"dan ithal edilen "Klar" marka ECO sertifikalı organik temizlik ürünleri ile anlaşma yapan firma, "organik temizlik" kavramını Türkiye"de yaygınlaştırmayı hedefliyor.

Bünyesinde bulunan "Mis Service Class" şirketi ile başta İstanbul olmak üzere Türkiye"nin çok önemli, Residance ,AVM ve iş merkezlerinin temizlik hizmetini yürüten Mis Group, İş Sağlığı ve Güvenliği, Kalite Hizmet, Çevre Yönetim Sistemi gibi bir çok kalite belgesine sahip.


"Mis Service Class" A.Ş. Genel Müdürü konuyla ilgili Temizlikte yeni çağın bu girişimle başlayacağını, insan sağlığına ve doğaya uyumlu ürünler kullanılarak yapılan temizliğin artık çağımızın bir gerekliliği olduğunu, Mis Servis Class olarak bir ilke imza atmaktan çok mutlu olduklarını belirtti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları